Zamknij

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostali rodzicami. To symboliczna data narodzin

Sylwia Wamej
07.06.2019 14:30
Anita
fot. Instagram.com/ anitaczylija

Anita i Adrian z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" po raz pierwszy zostali rodzicami. Para powitała na świecie synka. Data urodzin jest dla Anity symboliczna. Dlaczego?

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" urodziła dziecko

Anita Szydłowska z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" została mamą. Uczestniczka programu TVN opublikowała wzruszający wpis w mediach społecznościowych. Jej syn urodził się 6 czerwca, a dla Anity ta data jest symboliczna. 

"Twoja mama urodziła się 12.12, twoja babcia 7.07, a Twoją szczęśliwą datą, która zmienia nasze całe życie jest 6.06! Witamy Cię z tatą i już bardzo Ciebie kochamy" - napisała Anita na Instagramie.

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak zakochali się w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Anita i Adrian poznali się w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" i szybko się w sobie zakochali. Pobrali się w marcu 2018 roku. Anita i Adrian to jedyna z trzech par, która zdecydowała się być ze sobą po zakończeniu zdjęć do programu. Na swoich kanałach społecznościowych chętnie publikują wspólne zdjęcia. Obok fotografii na Instagramie, na której pozują z maluchem, Adrian zamieścił wzruszający wpis: 

"Wczorajszy dzień otworzył kolejny rozdział w NASZYM życiu! Z niecierpliwością wyczekiwany dzień przypadł na 06.06.2019. Nie pamiętam, ile razy płakałem ze szczęścia i ile jeszcze będę" - napisał szczęśliwy świeżo upieczony tato.

Zagłosuj

Oglądasz programy o tematyce rozrywkowej?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW