Zamknij

Anna Mucha w szokującej stylizacji. Nagie piersi owinęła folią [FOTO]

Maciej Friedrich
11.12.2019 15:53
Anna Mucha w szokującej stylizacji. Nagie piersi owinęła folią [FOTO]
fot. Instagram:@taannamucha

Anna Mucha przyzwyczaiła fanów do zabawnym i odważnych fotografii. Mimo to zdjęcie, na którym aktorka pozuje owinięta jedynie plastikową folią, zaszokowało jej wielbicieli. Gwiazda wyjaśniła, dlaczego ubrała się w tak oryginalną kreację.

Anna Mucha

na ekranie zadebiutowała w wieku zaledwie 9 lat w filmie Andrzeja Wajdy "Korczak" i pięła się po szczeblach aktorskiej kariery na sam szczyt. Obecnie jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek, która nie może narzekać na brak popularności i zawodowych propozycji. Widzowie uwielbiają ją między innymi za rolę Magdy Marszałek w serialu " M jak Miłość".

Ania znana jest również z poczucia humoru i lubi szokować swoich fanów między innymi odważnymi zdjęciami publikowanymi w mediach społecznościowych. Mimo to, wielbiciele Muchy byli zadziwieni, gdy zobaczyli gwiazdę ubraną jedynie w plastikową folię. Skąd ten pomysł?

 Gwiazda "M jak Miłość" w odważnej scenie seksu. To córka Marka Mostowiaka [FOTO]

M jak Miłość: Anna Mucha w odważnej stylizacji. Ubrała się w plastikową folię

We wtorek 10 grudnia na profilu Anny Muchy na Instagramie pojawiły się zdjęcia, które mogły zdziwić niektórych fanów. Aktorka pozuje na nich ubrana jedynie w...plastikową folię, która okrywa jej ciało niczym suknia. Okazuje się, że to zapowiadana o wiele wcześniej, stylizacja do jednej ze scen w "M jak Miłość".

- Miałam dzień bez plastiku, który (o ironio!) skończył się dla mnie niespodziewanie w takim stroju. Miałam zostać bohaterka, a wyszło, jak wyszło, co jest tym bardziej przerażającą lekcją - czytaliśmy w poście opublikowanym w połowie wakacji.

"Plastikowa" stylizacja Ani bardzo spodobała się fanom, którzy komplementowali ją w komentarzach.

- Aniu byłaś boska, ale ładne u nawet we foli ładnie.

- Sąsiedzi z dołu na pewno słyszeli mój śmiech, jak to zobaczyłam.

- Anka jesteś najlepsza nawet w plastiku - czytamy.

 Anna Mucha i Kuba Wojewódzki znów są razem? Gwiazda opublikowała zdjęcie i wymowny podpis

Zagłosuj

Oglądasz "M jak Miłość"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF