Zamknij

Anna Mucha w „Kogel Mogel 3”. Aktorka pokazała pierwsze zdjęcie z planu

Redakcja
03.10.2018 13:15
Anna Mucha w „Kogel Mogel 3”. Aktorka pokazała pierwsze zdjęcie z planu
fot. TRICOLORS/East News

Obecnie Annę Muchę widzowie mogą oglądać w serialu „M jak Miłość”. Fani jednak z niecierpliwością czekali, aż gwiazda w końcu pojawi się w filmie. Ku ich radości Anna dołączyła do obsady „Kogel-Mogel 3”. Pochwaliła się pierwszym zdjęciem z planu produkcji.

Anna Mucha od 2003 roku wciela się w postać Magdaleny Marszałek w serialu „M jak Miłość”. I choć widzowie bardzo lubią postać Magdy, z pewnością tęsknili za występami Muchy w produkcjach filmowych. Ostatni raz na ekranach kin mogliśmy oglądać ją dwa lata temu w „Pitbull. Nowe porządki”, gdzie zagrała rolę Kini. Wcześniej występowała między innymi w „Chłopaki nie płaczą”, „Młode wilki 1/2” czy „Liście Schindlera”. Na szczęście przed aktorką kolejna filmowa przygoda. Mucha nie kryje swojej radości. We wtorek podzieliła się z fanami zdjęciem z planu najnowszej produkcji, w której wystąpi.

Anna Mucha w „Kogel-Mogel 3”

Pod koniec 2017 roku pojawiły się pierwsze plotki na temat powstania kontynuacji popularnych na przełomie lat 80. i 90. komedii „Kogel-Mogel” i „Galimatias, czyli Kogel-Mogel 2”. We wrześniu 2018 roku Ilona Łepkowska zdradziła kilka informacji na temat produkcji, w tym o roli Antoniego Pawlickiego. Teraz wiadomo także, że do obsady dołączyła Anna Mucha. Aktorka na swoim profilu na Instagramie umieściła zdjęcie z planu, na którym pozuje wraz z Mikołajem Roznerskim. Podpis pod fotografią w sposób oczywisty nawiązuje do tytułu filmu. 

– Ależ u mnie ostatnio misz-masz! Ba! Można powiedzieć, że nawet kogel-mogel.

Fani są zachwyceni faktem, że będą mogli obejrzeć Muchę w nowej roli. Zasypali aktorkę pozytywnymi komentarzami.

Wygląda Pani Tak jakby luksusowo.

– Nie mogę się doczekać Powodzenia.

– Będzie hit to pewne.

Z takim wsparciem Anna na pewno poradzi sobie z rolą doskonale. Miejmy nadzieję, że nie przeszkodzi jej w niczym ostatni incydent. Mucha i jej partner mieli zostać zaatakowani w centrum Warszawy. Jednak rzekomy napastnik nie potwierdza ich wersji wydarzeń i straszy parę sądem.

RadioZET.pl/MF