Zamknij

Anna Mucha znów prowokuje. Tym razem pozuje przy samochodzie Kuby Wojewódzkiego

Sylwia Wamej
28.10.2019 13:34
Ana Mucha
fot. Instagram.com/Ana Mucha

Anna Mucha po raz kolejny prowokuje na swoim Instagramie. Tym razem opublikowała zdjęcie, na którym pozuje obok samochodu Kuby Wojewódzkiego. Fani dopytują, czy gwiazda wróciła do byłego partnera - Kuby Wojewódzkiego.

Anna Mucha znów prowokuje. Pozuje obok samochodu Kuby Wojewódzkiego

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki znów się ze sobą spotykają? Jakiś czas temu aktorka zamieściła ich wspólne zdjęcie, które podpisała: "Proszę przy nas nie używać określenia "stara", bo są rzeczy, które po prostu nie rdzewieją". Później na instagramowym profilu Wojewódzkiego pojawiło się zdjęcie auta, z którego wystawały zgrabne kobiece nogi w szpilkach. Według internautów były to nogi Anny Muchy.

Niedawno na Instagramowym profilu aktorki zagościło zdjęcie, na którym pozuje obok eleganckiego Bentleya. Jak wynika z rejestracji- samochód należy do Wojewódzkiego. Internauci zalewają aktorkę komentarzami, w których pytają, czy wrócili do siebie. Gwiazda nie komentuje, jednak patrząc na hasztag w opisie do zdjęcia, można odnieść wrażenie, że zdjęcia są elementem kampanii reklamowej, w której biorą udział sami zainteresowani.

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki po głośnym rozstaniu układali sobie życie u boku nowych partnerów

Po głośnym rozstaniu z Kubą Wojewódzkim Anna Mucha związała się z Marcelem Sorą, z którą ma dwójkę dzieci - syna i córkę. Para podobno rozstała się na początku tego roku po 10. latach związku. Z kolei Kuba Wojewódzki związał się z modelką Renatą Kaczoruk. Para była razem w związku pięć lat. Renata i Kuba rozstali się w 2018 roku. W jednym z najnowszych odcinków programu Kuba Wojewódzki powiedział, że ma nową dziewczynę, 22-letnią studentkę medycyny.

Zagłosuj

Śledzisz plotki z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW