Zamknij

Anna Paquin wspomina pracę na planie "X-Menów". Opowiedziała o trudnych scenach

14.06.2021 13:49
Anna Paquin
fot. Collection Christophel/Marvel Enterprises/Bad Hat Harry Productions/Donner's Company/Twentieth Century Fox Film/East News

Anna Paquin opowiedziała w jednym z ostatnich wywiadów o pracy na planie filmu "X-Men". Aktorka zdradziła, że była pod ogromnym wrażeniem pracy Hugh Jackmana, który zachował pełen profesjonalizm nawet w momencie nagrywania trudnych scen. Co powiedziała Paquin? Podajemy poniżej.

Anna Paquin wspomina pracę na planie "X-Menów". Opowiedziała o trudnych scenach, w których brał udział Hugh Jackman. Aktorka zdradziła, że Jackman nie dał się wytrącić z równowagi nawet w najtrudniejszych momentach. 

Zobacz także: Gwiazda "Wiedźmina" zagra główną rolę w horrorze "Baghead". O czym opowie produkcja?

Anna Paquin wspomina pracę na planie "X-Menów". Opowiedziała o trudnych scenach

Anna Paquin wspomniała w ostatnim wywiadzie prace na planie trylogii "X-Men". Aktorka wyznała, że pod największym wrażeniem była pracy z Hugh Jackmanem, czyli odtwórcą roli Wolverine'a. Para pierwszy raz spotkała się na planie w 2000 roku. Filmy spod szyldu "X-Men" przyniosły aktorom ogromną rozpoznawalność i cieszyły się zainteresowaniem widzów. 

Paquin zdradziła w programie "The Jess Cagle Show", że Hugh Jackman był na skraju wyczerpania na planie filmów, mimo to dawał z siebie sto procent i nie pozwalał, by jego zmęczenie wpłynęło na dalsze losy produkcji. Co więcej, Anna Paquin dodała, że aktor był również niezwykle przyjacielski w stosunku do ludzi, z którymi pracował.

Kręciłam z Hugh wszystkie swoje sceny. Był najbliższą mi osobą na planie. Podczas kręcenia pierwszego filmu z serii "X-Men" miał do zagrania trudne sceny, a nigdy nie narzekał. Było wtedy okropnie zimno, a on był zrzucany z budynku raz za razem. A mimo to przez cały czas pozostawał miłym, normalnym człowiekiem.

Anna Paquin

Co więcej, Paquin dodała, że nadal ma kontakt z Hugh Jackmanem.

"X-Men": gdzie obejrzeć filmy?

Filmy z serii "X-Men" nie są obecnie dostępne na platformach streamingowych. Można je natomiast odpłatnie wypożyczyć na platformach vod - m.in. playerze i chili.

Zobacz także: "Miasto": Bartłomiej Topa jak Humphrey Bogart w zwiastun polskiego filmu noir [WIDEO]

RadioZET.pl/Onet.pl