Zamknij

Anna Powierza straciła mamę. Wzruszający wpis gwiazdy „Klanu”

Redakcja
11.12.2018 13:42
Anna Powierza straciła mamę. Wzruszający wpis gwiazdy „Klanu”
fot. Instagram:@aniapowierza

Anna Powierza to jedna z gwiazd serialu „Klan”. Aktorka przeżywa teraz bardzo trudne chwile. Po długiej walce z chorobą odeszła jej ukochana mama. Anna opublikowała w sieci wzruszający wpis, w którym dzieli się swoimi uczuciami po tej ogromnej stracie.

Anna Powierza to sympatyczna aktorka i modelka, którą widzowie doskonale kojarzą z roli popularnej Czesi w serialu „Klan”. Anna występuje w nim od 1997 roku i jest jedną z największych gwiazd produkcji. Na ekranach zadebiutowała w 1994 roku rolą w filmowej i serialowej wersji „Panny z mokrą głową”. Występowała również w takich produkcjach jak „Złoto dezerterów”, „Dzień Świra” czy „Awantura o Basię”. Była modelką w rozbieranych sesjach dla magazynów „Playboy” oraz „CKM”, wydała również książkę „Jak zostać sławną”.

Powierza
fot. facebook.com/ania.powierza.90

Tragedia w życiu Anny Powierzy

Prywatnie Anna ma za sobą kilka bardzo przykrych wydarzeń. Przez wiele lat zmagała się ze smutkiem po stracie narzeczonego, który zginął w wypadku. Również z ojcem jej córeczki Heleny, Łukaszem Dylińskim, nie mogła ułożyć sobie życia. Niedawno aktorkę dotknęła kolejna tragedia. Po długiej i ciężkiej walce z chorobą odeszła jej ukochana mama. Powierza 9 grudnia opublikowała na swoim profilu na Facebooku wzruszający wpis, w którym dzieli się ze światem swoim smutkiem.

„Nigdy już nie będzie dobrze. Nigdy już nikt nie powie do mnie córeczko. Nie będzie wierzył we mnie mimo wszystko i najbardziej. Nie przytuli, gdy będę płakać. Nie powie załóż czapkę, bo wieje ani nie każe się uczesać mimo tego, że mam już czterdzieści lat i doskonale wiem, kiedy trzeba to robić. Nie pogłaszcze, gdy świat jest zły i nie będzie przekonany, że i tak jestem najpiękniejsza i najmądrzejsza. Serce mi pęka, boli okrutnie, mamuniu, nie mam pojęcia, jak sobie bez Ciebie poradzę” – rozpoczęła swój post aktorka. 

„Zostałam sama. Płaczę, chociaż wiem, że teraz pewnie jest Ci już dobrze, nie cierpisz, tylko rozbawiasz do łez jakąś grupę aniołów. Mamuś, jesteś moim wzorem, moją inspiracją, cieszę się że mogłam być właśnie Twoją córką i tyle się od Ciebie nauczyć. Dziękuję za każdy dzień, za uścisk, za wszystko. Straszliwie Cię kocham i dziś myślę sobie, że za rzadko Ci to mówiłam”.

Anna poprosiła również fanów, by pomodlili się intencji jej mamy. Internauci starają się wspierać Powierzę, pod jej postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których dodają jej otuchy i współczują straty. My również przyłączamy się do kondolencji i mamy nadzieję, że aktorka poradzi sobie z bólem i poczuciem straty.

Wpis Anny Powierzy
fot. facebook.com/ania.powierza.90

RadioZET.pl/MF