Zamknij

Anna Przybylska zagra pośmiertnie w filmie? Pojawił się taki plan

13.01.2021 10:09
Anna Przybylska
fot. Andrzej Wrzesinski/East News

Anna Przybylska była lubianą polską aktorką, która przegrała walkę z chorobą w 2014 roku. Co jakiś czas pojawiają się informacje dotyczące tego, że filmowcy chcą oddać aktorce hołd. Tym razem jest pomysł, żeby pośmiertnie zagrała w filmie.

Anna Przybylska zagra pośmiertnie w filmie? Pojawił się taki plan. Dla wielu osób może się on okazać niewiarygodny. Jak podaje spidersweb.pl - aktorka miałaby pojawić się pośmiertnie w filmie "Pojedynek mistrzów", kręconym w 2004 roku, gdzie miała zagrać jedną z głównych ról. Jak miałoby to wyglądać? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także:  Netflix pozbywa się około 60 tytułów. Co w najbliższych dniach zniknie z platformy? 

"Pojedynek mistrzów": Anna Przybylska zagra pośmiertnie w filmie?

Anna Przybylska odeszła w 2014 roku w wieku 35 lat.  Aktorka była uwielbiana przez widzów, a jej śmierć była ogromnym szokiem dla całego polskiego środowiska filmowego. Co jakiś czas rodzą się nowe pomysły, by oddać hołd zmarłej aktorce. Tym razem pojawiły się plotki, że Przybylska zagrała pośmiertnie w filmie "Pojedynek mistrzów".

Film "Pojedynek mistrzów" miał powstać siedemnaście lat temu. Za reżyserię odpowiadał Gerwazy Reguła, a w obsadzie mieli się znaleźć Paweł Burczyk, Ilona Wrońska, Mariusz Pudzianowski czy Maciej Grubski i Dariusz Bajkowski. Projekt nie odszedł do skutku, ponieważ w pewnym momencie wycofał się inwestor.

Produkcja z Anną Przybylską miała być polskim kinem walki. Akcja miała toczyć się w Skierniewicach i przedstawiać losy dwóch przyjaciół, którzy chcieli założyć szkołę sztuk walki. Spidersweb.pl podaje, że w planach jest dokończenie tego filmu. Ania Przybylska miałaby się w nim pojawić za pomocą komputerowej technologii CGI. W ten sam sposób widzowie mogli zobaczyć między innymi Carrie Fisher w filmie "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie".

Na ten moment te informacje nie zostały jednak potwierdzone. Nie jest również znana ewentualna data premiery filmu.

Zobacz także:  Donald Trump zostanie usunięty z filmu "Kevin sam w Nowym Jorku"? Tego chcą internauci 

RadioZET.pl/Spidersweb.pl