Zamknij

Antek Królikowski i Julia Wieniawa znów parą. Zagrają zakochanych na planie filmowym

30.06.2020 12:44
Antek Królikowski i Julia Wieniawa znów parą. Zagrają zakochanych na planie filmowym
fot. Tricolors/ East News

Antek Królikowski i Julia Wieniawa jakiś czas temu byli parą. Teraz ponownie będą romansować, lecz na planie filmu. Jak donosi "Super Express" Julia i Antek zagrają zakochanych w filmie "Miłość ma cztery łapy".

Antek Królikowski i Julia Wieniawa znów razem. Zagrają zakochanych w filmie

Antek Królikowski i Julia Wieniawa znów razem. Byli zakochani zagrają główne role w filmie "Miłość ma cztery łapy". Jak donosi "Super Express" Julia i Antek wcielą się w... zakochanych.

"Antek odgrywający postać Borysa będzie walczył o serce Julki, czyli filmowej Jowity. Jego największym konkurentem nie będzie jednak inny facet, a pies. Żeby tych dwoje mogło być razem, chłopak, który nie znosi zwierząt, musi być zaakceptowany przez czworonoga. Borys mimo niechęci do pupila swej wybranki zrobi wszystko, aby udowodnić swą miłość ukochanej" - czytamy w "Super Expressie".

Jak donosi tabloid oprócz Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego w produkcji zagrają też m.in. Piotr Stramowski, Michał Koterski oraz Nikodem Rozbicki.

Julia Wieniawa i Antek Królikowski: Kiedy się rozstali?

Julia Wieniawa i Antek Królikowski byli parą przez dwa lata. Rozstali się w 2018 roku. Jeśli wierzyć doniesieniom mediów, Julia i Antek teraz są wolni. Królikowski ma za sobą rozstanie z dziewczyną Kasią. Julii Wieniawie po rozstaniu z Baronem przypisywane  są różne znajomości z kolegami z serialowych planów. Julia do tej pory nie skomentowała tych rewelacji.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl