Zamknij

Antonio Banderas zarażony koronawirusem. Wydał oświadczenie [FOTO]

10.08.2020 16:31
Antonio Banderas zarazony koronawirusem
fot. Rex Features/East News

Antonio Banderas, jeden z największych gwiazdorów filmowych, zaraził się koronawirusem. Aktor opublikował w sieci oficjalne oświadczenie, w którym poinformował o stanie swojego zdrowia. Dziś Antonio obchodzi 60. urodziny.

Antonio Banderas zarażony koronawirusem. Aktor wydał oświadczenie

Antonio Banderas to jeden z największych gwiazdorów Hollywood. Znany z takich filmowych hitów jak "Desperado", "Maska Zorro" czy "Wywiad z wampirem" hiszpański aktor podbił serca widzów i krytyków z łatwością wcielając się w różnorodne role. Za kreację w "Bólu i blasku" Pedro Almodovara otrzymał nominację do statuetki Oscara. Choć ciężko w to uwierzyć, dziś aktor obchodzi 60. urodziny. Niestety, los sprawił mu wyjątkowo nieprzyjemny i niebezpieczny "prezent". Banderas za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że jest zarażony koronawirusem.

 M. Stoch zarażony koronawirusem

Antonio Banderas ma koronawirusa. Zdradził, jak się czuje

Na profilu Antonio Banderasa na Tweeterze pojawiło się oświadczenie, w którym aktor informuje, że jego wynik testu na obecność COVID-19 jest pozytywny.

- Jestem zmuszony świętować 60. urodziny na kwarantannie po pozytywnym wyniku testu na COVID-19, chorobę wywołaną przez koronawirusa. (...) Czuję się stosunkowo dobrze, tylko trochę bardziej zmęczony niż zwykle. Jestem pewien, że wyzdrowieję tak szybko, jak to możliwe, po zaleceniach lekarskich, które - mam nadzieję - pozwolą mi przezwyciężyć proces zakaźny, który dotyka tak wielu ludzi na całej planecie. Skorzystam z tej izolacji, aby czytać, pisać, odpoczywać. Wielkie uściski dla wszystkich - czytamy.

Aktor znajduje się w grupie ryzyka po tym, jak przeszedł zawał serca. Wcześniej skarżył się na bóle w klatce piersiowej. Mamy nadzieję, że Antonio jak najszybciej wróci do zdrowia.