Zamknij

Amber Heard nie zostanie usunięta z "Aquamana 2". Reżyser wysłał jej list

22.06.2021 11:35
Amber Heard
fot. AP/Associated Press/East News

Amber Heard nie straci pracy w "Aquamanie 2"? Od miesięcy spekuluje się, że była żona Johnny'ego Deppa nie wystąpi w kontynuacji słynnego filmu ze względu na wydarzenia z jej życia prywatnego, które były szeroko komentowane na całym świecie. Nic bardziej mylnego. Gwiazda nie tylko pojawi się w "Aquamanie 2", ale została też ciepło przywitana przez reżysera.

Amber Heard nie zostanie usunięta z "Aquamana 2". Wszystko wskazuje na to, że plotki się jednak nie potwierdziły, a Heard ponownie wcieli się w Merę. Aktorka zostanie ciepło przywitana przez reżysera produkcji. Amber pokazała zdjęcie listu, który otrzymała od twórców "Aquamana".

Zobacz także:  Znamy pełny tytuł "Aquamana 2". Co mówi na temat fabuły?

"Aquaman 2": Amber Heard nie zostanie usunięta z filmu? Reżyser wysłał jej list

Amber Heard jest obecnie kojarzona z głośnymi kłótniami i przepychankami medialnymi z byłym mężem, Johnnym Deppem. Aktor zapłacił za związek z gwiazdą wysoką cenę. Został oskarżony o przemoc domową, a następnie zwolniony z wszystkich produkcji, w których miał się pojawić. Okazuje się, że podobna sytuacja nie spotka Amber Heard. Reżyser "Aquamana", James Wan, przywita ją na planie z otwartymi ramionami.

Niestety, społeczność internetowa nie podziela entuzjazmu Wana. Co więcej, Amber Heard zdecydowała się wyłączyć możliwość komentowania jej postu. Poniżej można zobaczyć zdjęcie, które opublikowała. 

"Aquaman 2": kiedy premiera filmu?

Premiera filmu "Aquaman and the Lost Kingdom" jest wyznaczona na 16 grudnia 2022 roku. W filmie ponownie zobaczymy takie  gwiazdy jak: Jason Momoa, Patrick Wilson, Yahya Abdul-Mateen II, Dolp Lundgren i Pilou Asbaek.

Zobacz także: Johnny Depp nie może odwołać się od wyroku, że jest "żonobijcą". To już oficjalne

RadioZET.pl/pl.ign.com