Zamknij

Petycja w sprawie Amber Heard. Internauci domagają się, by wytwórnia zwolniła ją z "Aquamana 2"

13.11.2020 13:42
Amber Heard
fot. Ap/Associated Press/East News

Sprawa Amber Heard i Johnny'ego Deppa ciągnie się już latami. Aktor przegrał z byłą żoną i zaczął tracić role. Internauci uważają, że podobny los powinien spotkać Heard. Powstała nawet petycja o usunięcie jej z filmu "Aquaman 2".

Pojawiła się petycja w sprawie Amber Heard. Internauci domagają się, by wytwórnia zwolniła ją z "Aquamana 2". To odpowiedź na wyrzucenie Johnny'ego Deppa z filmu "Fantastyczne zwierzęta 3". Twórcy petycji zauważyli, że wiele dowodów wskazywało na nieodpowiednie zachowanie Heard, dlatego również powinna ponieść konsekwencje ze strony wytwórni.

Zobacz także:  Johnny Depp: znamy kulisy usunięcia go z obsady filmu "Fantastyczne zwierzęta 3" 

"Aquaman 2": petycja w sprawie Amber Heard. Internauci domagają się, by zwolniono ją z filmu

Amber Heard i Johnny Depp byli parą przez trzy lata. Rozwiedli się w niecały rok po ślubie w atmosferze skandalu, gdy na jaw wyszło, że w ich domu dochodziło do przemocy. Heard oskarżyła aktora o znęcanie się nad nią, a sprawa następnie trafiła do sądu. Szybko okazało się, że oboje byli wobec siebie okropni. Aktor przyznał się do nadużywania alkoholu, Heard wyznała, że zdarzało jej się bić Deppa. 

Ta sytuacja mocno odbiła się na karierze Johnny'ego Deppa. Aktor zaczął tracić kontrakty - najpierw w "Piratach z Karaibów", ostatnio świat obiegła informacja, że nie zobaczymy go także w "Fantastycznych zwierzętach 3". Internauci zauważyli, że Warner Bros. nie potraktował w ten sam sposób byłej żony Deppa. Amber Heard ma się pojawić w drugiej części "Aquamana"

Stworzono petycję, by zwrócić uwagę na tę sytuację. Fani Deppa zarzucają Warner Bros. gloryfikowanie przemocy domowej. Na razie wytwórnia nie odniosła się do petycji, nie komentuje także udziału Amber Heard w filmie.

"Aquaman 2": kiedy trafi do kin?

Film "Aquaman 2" ma mieć premierę w 14 grudnia 2022 roku. Nie wiemy, czy pandemia koronawirusa nie opóźni premiery. Na ten moment potwierdzono, że w produkcji wystąpią Jason Momoa, wspomniana Amber Heard oraz Patrick Wilson. Szczegóły dotyczące fabuły nie są jeszcze znane.

Zobacz także:  Mads Mikkelsen jako Grindelwald w filmie "Fantastyczne zwierzęta 3": zastąpi Johnny'ego Deppa? 

RadioZET.plFilm.wp.pl