Zamknij

„Armia Umarłych“ – zwiastun nowego filmu Zacka Snydera

13.04.2021 17:42
Armia Zmarłych - kadr z filmu
fot. materiały prasowe Netflix

„Armia Umarłych“ to najnowszy film w reżyserii Zacka Snydera, twórcy kultowych adaptacji komiksów i niedawnego hitu „Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera”. W sieci zadebiutował właśnie przepełniony akcją zwiastun. Kiedy premiera?

"Armia Umarłych" to nowy projekt Zacka Snydera. Nie minął jeszcze miesiąc od premiery słynnego #SnyderCut, czyli pełnoprawnej wersji filmu "Liga Sprawiedliwości", a reżyser już z pompą zapowiada swoje najnowsze dzieło. „Armia Umarłych” to produkcja z pogranicza kina akcji, komedii i horroru. Film opowiada o grupie najemników, którzy decydują się podjąć zuchwałego zadania napadu na kasyno w Las Vegas, niedługo po tym, jak Ameryka i w zasadzie cały świat pada w wyniku inwazji groźnego wirusa, który przemienia ludzi w krwiożercze zombie.

Zobacz także

„Armia Umarłych” – zwiastun

W sieci zadebiutował właśnie rozpędzony zwiastun widowiska. Materiał prezentuje się następująco:

„Armia Umarłych” – obsada i ekipa 

Reżyserem filmu jest Zack Snyder. Twórca „Watchmen. Strażników”, „Sucker Punch”, „Człowieka ze Stali”, czy niedawnego hitu HBO MAX „Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera”, jest także współscenarzystą nowego projektu, który powstał specjalnie dla platformy Netflix. Skrypt do „Armii Zmarłych” powstał we współpracy z Shayem Hattenem („John Wick 3”) i Jobym Haroldem („Przebudzenie”, „Król Artur: Legenda Miecza”).

W roli głównej zobaczymy zaś Dave’a Bautistę, najlepiej znany z ról w filmach „Strażnicy Galaktyki”, „Blade Runner 2049”, czy „Spectre”. W filmie zobaczymy także takich aktorów, jak: Ella Purnell, Ana de la Reguera, Tig Notaro, Raul Castillo, czy Garrett Dillahunt.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Armia Umarłych” ­– kiedy premiera?

Premiera filmu zapowiedziana jest na 21 maja. W tym dniu produkcja trafi do biblioteki serwisu streamingowego Netflix.

Czytaj także:  Chadwick Boseman: TOP 7 filmów z udziałem aktora, które trzeba obejrzeć