Zamknij

„Armia Złodziei“ – plakat i pierwsze informacje o prequelu „Armii Umarłych“ [ZDJĘCIE]

21.07.2021 13:18
Armia Umarłych - kadr z filmu
fot. materiały prasowe Netflix

„Armia Złodziei“ to prequel niezwykle popularnego filmu Netflixa „Armia Umarłych“ Zacka Snydera. Nowa produkcja ma skupić się na przeszłości jednego z pobocznych bohaterów tego rozpędzonego blockbustera od twórcy „Batman V Superman”.

 „Armia Złodziei” (org. „Army of the Thieves”) skupi się na postaci Dietera, kasjera pochodzącego z małego miasteczka, który ma smykałkę do rozpracowywania sejfów, bez użycia kodu Jego przygoda rozpocznie się, gdy tajemnicza kobieta rekrutuje go do elitarnej jednostki przestępców, poszukiwanych przez Interpol, których misją jest otworzenie kilku legendarnie niemożliwych do złamania sejfów w Europie.

„Armia Złodziei” pokaże nam więc, jaką drogę przeszedł Dieter, zanim trafił do ekipy, która postanowiła napaść na kasyna Las Vegas podczas apokalipsy zombie, czyli akcji filmu „Armia Umarłych”, jednego z tegorocznych hitów Netflixa.

„Armia Złodziei” – oficjalny plakat 

„Więcej sejfów, mniej zombie” to oficjalny tagline nowego filmu. Pierwszy poster reklamujący produkcję prezentuje się następująco:

„Armia Złodziei” – obsada i ekipa

Reżyserem filmu jest Matthias Schweighöfer, który wciela się także w główną rolę w obrazie. Producentami obrazu są zaś Zack Snyder i Deborah Snyder, czyli duet odpowiedzialny za sukces „Armii Umarłych”. 

Na ekranie, poza Schweighöferem, zobaczymy także takich aktorów jak: Nathalie Emmanuel, Ruby O. Fee, Stuart Martin, Guz Khan czy Jonathan Cohen.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Armia Złodziei” – kiedy premiera?

Netflix nie podał na razie dokładnej daty premiery nowego filmu. Wydaje się jednak, że prawdobodobnym jest, że produkcja trafi na ekrany jeszcze w 2021 roku, późną jesienią. Jak będzie jednak w rzeczywistości, dowiemy się w najbliższych tygodniach.

Czytaj także:  The Last Duel: Adam Driver jako rycerz oskarżony o gwałt w zwiastunie nowego filmu Ridleya Scotta.