Zamknij

Netflix: „Armia Złodziei“: zwiastun prequela hitu platformy „Armia Umarłych“ [WIDEO]

27.09.2021 13:48
Armia Złodziei - kadr z filmu
fot. materiały prasowe Netflix

„Armia Złodziei“, czyli prequel świetnie przyjętej „Armii Umarłych“ Zacka Snydera, coraz bliżej. Podczas weekendowego wydarzenia TUDUM Netflix zaprezentował oficjalny zwiastun filmu. Co już o nim wiemy? Kiedy premiera?

„Armia Złodziei” to zbliżająca się wielkimi krokami nowa historia, osadzona w świecie znanym z hitu NetflixaArmia Umarłych”. Nowy film rozgrywać się będzie sześć lat przed wydarzeniami hitu Zacka Snydera i zaprezentuje historię jednego z bohaterów – Ludwiga Dietera, umiejętnego złodzieja, dla którego żaden sejf nie jest przeszkodą.

W „Armii Złodziei” zostaje zatrudniony przez tajemniczą kobietę, która stawia mu za cel dostanie się do najbardziej strzeżonego sejfu na świecie. Czy Dieter wywiąże się z zadania?

„Armia Złodziei” – zwiastun 

W ramach globalnego wydarzenia dla fanów – TUDUM Netflix – zaprezentowano pierwszy zwiastun zbliżającego się widowiska. Materiał prezentuje się następująco:

„Armia Złodziei” – twórcy i obsada

Reżyserem oraz głównym aktorem filmu jest Matthias Schweighöfer. Za scenariusz odpowiada zaś Shay Hatten, wsółscenarzysta „Armii Umarłych” oraz „Johna Wicka 3”.  

W filmie wystąpili natomiast tacy aktorzy i aktorki jak: Matthias Schweighöfer, Ruby O. Fee, Stuart Martin, Guz Khan, Jonathan Cohen czy znana z „ Gry o tron” i serii „ Szybcy i wściekli” Nathalie Emmanuel.

„Armia Złodziei” – kiedy premiera?

Film zadebiutuje na platformie Netflix już 29 października.

Czytaj także:  Netflix ogłosił nowości na październik 2021. Lista premier filmów i seriali [TYTUŁY]

RadioZET.pl/materiały prasowe Netflix/YouTube