Zamknij

To już oficjalne: Zack Snyder stworzy dla Netflixa sequel "Armii umarłych". Mamy jednak złe wieści

22.07.2021 18:27
To już oficjalne: Zack Snyder stworzy dla Netflixa sequel "Armii umarłych". Mamy jednak złe wieści
fot. Cr: Clay Enos / Netflix

"Armia umarłych 2" ujrzy światło dzienne. Głośna produkcja Zacka Snydera doczeka się nie tylko prequeli, ale także kontynuacji. Jest jednak pewien szkopuł. 

"Armia umarłych", czyli dość nietypowa opowieść Zacka Snydera o zombie, okazała się olbrzymim sukcesem. Nic zatem dziwnego, że platforma Netflix zdecydowała się na realizację kontynuacji, o której pogłoski krążyły po sieci od dawna. Teraz stało się to jednak faktem, jednak na premierę trochę poczekamy.

Zobacz także

"Armia umarłych 2" oficjalnie powstanie

Jeszcze na długo po premierze "Armia umarłych" mogła pochwalić się olbrzymią popularnością wśród użytkowników Netflixa. I choć zapowiedziano realizację dwóch spin-offów ("Army of the Dead: Lost Vegas" i "Army of Thieves"), fani produkcji zachodzili w głowę, czy oryginalna historia doczeka się ciągu dalszego. Mamy zatem dobre i złe wieści. Oficjalnie ogłoszono, że "Armia umarłych 2" powstanie, jednak nie w najbliższym czasie.

Jak podaje serwis Collider, Zack i Deborah Snyder (za pośrednictwem swojej firmy Stone Quarry Productions) podpisali umowę z Netflixem, której owocem ma być między innymi sequel "Armii umarłych". Zanim jednak filmowiec weźmie się za pracę nad kontynuacją zombie-widowiska, zajmie się wyreżyserowaniem, produkcją oraz opracowaniem scenariusza do filmu science-fiction "Rebel Moon", który ma czerpać garściami z uniwersum Star Wars i twórczości Akiry Kurosawy. Zatem reasumując - na "Armię umarłych 2" przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

ZOBACZ TAKŻE: Wirus, pandemia i masowa zagłada: 6 filmów i seriali wartych obejrzenia

Na otarcie łez przypominamy, że przed nami jeszcze dwa prequele rzeczonej produkcji. "Army of the Dead: Lost Vegas" będzie serialem animowanym przeznaczonym dla dorosłych widzów, który przybliży nam genezę filmowych zombie. "Army of Thieves" z kolei traktować będzie o przeszłości Ludwiga Dietera, czyi filmowego włamywacza, którego pokochali widzowie. Więcej na ten temat pisaliśmy wam w artykule, który znajdziecie poniżej.

Zobacz także

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Collider.com