Zamknij

"Armia złodziei" - Netflix zaprezentował pierwszy zwiastun prequela "Armii umarłych"

26.07.2021 08:09
Army Of Thieves - plakat filmu
fot. Netflix/materiały prasowe

Netflix podzielił się pierwszą oficjalną zapowiedź kontynuacji "Armii umarłych" Zacka Snydera - "Armii złodziei". Jak prezentuje się nadchodząca produkcja?

Już niedługo zobaczymy, co działo się przed wydarzeniami z ostatniego hitu platformy Netflix pod tytułem "Armia umarłych". W sieci pojawił się pierwszy zwiastun prequelu zatytułowanego "Armia złodziei". O czym będzie film?

"Armia złodziei" - zwiastun nowego filmu Netfix

W maju 2021 roku na platformie Netflix zadebiutował film Zacka Snydera "Armia umarłych". Produkcja łącząca w sobie gatunki filmu o zombie i heist movie przypadła do gustu abonentom serwisu i stała się jednym z jego wielkich hitów. Twórcy już zapowiedzieli kontynuację produkcji z Dave'em Bautistą i Ellą Purnell w rolach głównych.

Zanim jednak zobaczymy ciąg dalszy bohaterów "Armia umarłych" na Netflix trafią przygody innych postaci, rozgrywające się, zanim z wojskowego transportera uciekła horda żywych trupów. Mowa o prequelu zatytułowanym "Armia złodziei". Film produkowany przez Snydera doczekał się pierwszego zwiastuna.

Poza zwiastunem twórcy podzielili się również plakatem "Armii złodziei".

Armia złodziei - plakat filmu Netflix
fot.

foto: Netflix/materiały prasowe

W zwiastunie możemy poznać nie tylko nowych bohaterów świata stworzonego przez Snydera, ale również dowiedzieć się z zapowiedzi, że akcja "Armii złodziei" rozgrywa się na samym początku wybuchu plagi zombie. Protagonistą filmu jest Ludwig Dieter - kasiarz, którego werbuje tajemnicza kobieta. Mężczyzna ma pomóc zorganizowanej przez nią grupie w trudnym do wykonania skoku. Co czeka głównych bohaterów filmu? Przekonamy się już za kilka miesięcy.

"Armia złodziei" - kiedy premiera na Netflix?

Na razie produkcja nie otrzymała dokładnej daty premiery. Wiadomo jednak, że "Armia złodziei" trafi na Netflix jesienią 2021 roku. Fani "Armii umarłych" powinni być więc zadowoleni. Reżyserem produkcji został Matthias Schweighöfer, który wcielił się w głównego bohatera. Za scenariusz odpowiada Shay Hatten. W pozostałych rolach wystąpili Nathalie Emmanuel, Ruby O. Fee, Stuart Martin, Guz Khan i Jonathan Cohen. Czy "Armia złodziei" powtórzy sukces "Armii umarłych"? Przekonamy się już niedługo.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/Netflix