Zamknij

Armie Hammer rezygnuje z roli. To odpowiedź na oskarżenia, że aktor jest kanibalem

14.01.2021 13:31
Armie Hammer
fot. ImagePressAgency/face to face/REPORTER/East News

Armie Hammer jest bohaterem kolejnej celebryckiej afery. Jedna kobieta oskarżyła aktora o to, że jest kanibalem i wysyłał jej niesmaczne wiadomości. Hammer w odpowiedzi na zarzuty rezygnuje z roli w filmie "Shotgun Wedding". O co dokładnie się rozchodzi? Sprawdziliśmy.

Armie Hammer rezygnuje z roli. To odpowiedź na oskarżenia kilku kobiet. Aktorowi, który obecnie jest u szczytu swojej popularności, zarzucono skłonności do kanibalizmu i fantazjowanie o gwałcie. W internecie pojawiły się wiadomości, które miał rzekomo rozsyłać. Co więcej, jego była żona podobno nie jest zaskoczona takim obrotem spraw. Hammer podgrzewa atmosferę rezygnacją z roli w filmie u boku Jennifer Lopez. Co się wydarzyło? Tłumaczymy poniżej.

Zobacz także: „Miłość do kwadratu“ – zwiastun polskiej komedii romantycznej Netflixa 

Armie Hammer rezygnuje z roli. To odpowiedź na oskarżenia, że aktor jest kanibalem

Armie Hammer to 34-letni amerykański aktor znany z filmów "Tamte dni, tamte noce", "Rebeka" czy "Kryptonim U.N.C.L.E.". Hammer jest na językach, ponieważ w internecie pojawiły się oburzające wiadomości, które rzekomo miał rozsyłać do kobiet. Co więcej, cała sytuacja miała mieć miejsce w 2016 roku, gdy aktor był mężem Elizabeth Chambers.

W wiadomościach można przeczytać o fantazjach seksualnych Hammera. Miał pisać, że jest kanibalem. Jak podaje portal gwiazdy.wp.pl powołując się na Daily Mail - jego była żona podobno nie jest zaskoczona takim obrotem spraw. Jednak Chambers nie komentuje sprawy. Broni się natomiast Armie Hammer.

Aktor określił te wiadomości "okrutnym i fałszywym atakiem na niego w sieci" i poinformował, że rezygnuje z roli w filmie "Shotgun Wedding" Jasona Moore'a.

Nie odpowiadam na te bzdurne oskarżenia, ale w świetle okrutnych i fałszywych ataków na mnie w sieci, nie mogę zostawić swoich dzieci na cztery miesiące, aby kręcić film na Dominikanie. Studio Lionsgate wspiera mnie w tej decyzji i jestem im za to wdzięczny - napisał w oświadczeniu.

Na ten moment nie jest pewne, czy oskarżenia są prawdziwe. Przypominamy, że aktor rozstał się z Elizabeth Chamber w 2020 roku po dziesięciu latach małżeństwa. Powodem były liczne zdrady Armiego i romans z Lily James.

Armie Hammer: co dalej z jego karierą?

Armie Hammer odrzucił rolę w filmie "Shotgun Wedding" u boku Jennifer Lopez. W 2020 roku ukazał się film "Rebeka" z jego udziałem - produkcja jest dostępna na Netflixie. Z powodu pandemii przesuwana jest premiera produkcji "Śmierć na nilu", a w planach jest nakręcenie kolejnej części "Tamtych dni, tamtych nocy".

Zobacz także: "Prokurator" to kolejny polski serial, który pojawi się na platformie Netflix 

RadioZET.pl/Onet.pl/gwiazdy.wp.pl/dailymail.co.uk