Zamknij

Armie Hammer rozpoczął terapię i odwyk. Aktor próbuje odzyskać reputację

09.06.2021 11:42
Armie Hammer
fot. Mayer/Facetoface/REPORTER/East News

Armie Hammer został kilka miesięcy temu oskarżony o gwałt, kanibalizm i uzależnienie od seksu. Aktor nie przyznaje się do zarzucanych mu czynów, jednak utracił wszystkie role. Hammer podjął decyzję o odwyku.

Armie Hammer rozpoczął terapię i odwyk. Kilka miesięcy temu kariera hollywoodzkiego aktora legła w gruzach, gdy jedna z jego dawnych kochanek oskarżyła go o gwałt, znęcanie się psychiczne i fizyczne oraz kanibalizm. Hammer zapisał się na odwyk, by poradzić sobie z problemami, w tym uzależnieniem od seksu, alkoholu oraz narkotyków.

Zobacz także: "Tamte dni, tamte noce" jednak nie doczekają się kontynuacji. Reżyser wyjaśnia powody

Armie Hammer rozpoczął terapię i odwyk. Aktor próbuje odzyskać reputację

Armie Hammer to 34-letni aktor znany z produkcji "Tamte dni, tamte noce", "Kryptonim U.N.C.L.E.", "Rebeka" czy "The Social Network". Jego kariera nabierała rozpędu, gdy aktor stał się bohaterem skandalu. Effie Angelova opowiedziała ze szczegółami o relacji z aktorem i jego niecodziennych metodach okazywania uczuć.

Aktor zaprzeczył tym doniesieniom, jednak nie ukrywał, że ma pewne problemy. Jak podaje nme.com - Armie Hammer postanowił zmienić swoje życie i udał się na odwyk. Aktor chce sobie poradzić z różnymi problemami, w tym uzależnieniami. Jak podają amerykańskie media - Hammer rozpoczął odwyk 31 maja 2021 roku

Co więcej, w procesie ma go wspierać jego była żona, Elizabeth Chambers, z którą był związany przez dziesięć lat. Para doczekała się dzieci. 

Na ten moment trudno stwierdzić, co dalej z karierą Armiego Hammera. Aktor utracił niemal wszystkie role. Pewne jest to, że w najbliższym czasie nie zobaczymy jego nazwiska na plakatach filmów. 

RadioZET.pl/nme.com