Zamknij

Artur Andrus poprowadzi telewizyjne show. Kiedy zobaczymy pierwszy odcinek?

Redakcja
11.12.2018 12:49
Artur Andrus poprowadzi telewizyjne show. Kiedy zobaczymy pierwszy odcinek?
fot. TOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN/East News

Już niedługo fani Artura Andrusa będą mogli obejrzeć go w nowym telewizyjnym show „Ja Cię kręcę!”. Popularny satyryk poprowadzi program razem z Elżbietą Romanowską. Kiedy i gdzie obejrzymy pierwszy odcinek?

Artur Andrus to uwielbiany przez fanów artysta kabaretowy, piosenkarz, autor tekstów i dziennikarz. Jego charakterystyczny humor podbił serca Polaków i uczynił go niezwykle popularnym artystą. Widzowie znają go nie tylko z występów kabaretowych. Od 2005 roku jest stałym gościem programu „Szkło kontaktowe”, występował w kabaretowym serialu „Spadkobiercy” oraz wielokrotnie doskonale sprawdzał się jako konferansjer. Wydał cztery świetnie przyjęte płyty z piosenkami oraz kilka publikacji. Widzowie chętnie oglądaliby artystę jak najczęściej i już niedługo będą mieli taką możliwość. Andrus poprowadzi bowiem nowe telewizyjne show.

Andrus
fot. Instagram:@artur_andrus

Artur Andrus poprowadzi program telewizyjny

„Ja Cię kręcę!” to nowy program, który zadebiutuje na antenie telewizyjnej Czwórki w poniedziałek, 24 grudnia, o godzinie 21.00. Jak do tej pory zapowiedziane zostało pięć odcinków. W każdym z nich zaprezentują się artyści wykonujący różnorodne formy sztuki: od gry na instrumentach poprzez gimnastykę aż po kabaret. Program ma stawiać na różnorodność i brak rywalizacji. Nie będzie on formą konkursu, ale pokazu talentów. W roli prowadzących zobaczymy Artura Andrusa i aktorkę Elżbietę Romanowską. W wywiadzie dla portalu Wirtualne Media Andrus tak skomentował swój udział w „Ja Cię kręcę!”:

– Spodobała mi się konwencja tego programu, dlatego że to taki konkurs bez konkursu. Pokazujemy ludziom, że można wystąpić w telewizji z czymś, co by się chciało pokazać publiczności, ale bez konieczności ścigania się. Z nastawieniem, że jeśli wyjdzie-to wyjdzie, a nie-to trudno. To raczej przygoda, spotkanie z ludźmi i okazja do tego, żeby pokazać takie osoby, które się na co dzień mija na ulicy zupełnie obojętnie. A wiedząc, jaki to jest człowiek, chciałoby się przynajmniej z nim pogadać albo poświęcić mu chwilę uwagi. To jest właśnie taki program, który ma poświęcić chwilę uwagi różnym ciekawym ludziom. Takim, których warto po prostu nie mijać na ulicy.

Formuła show oparta jest na hiszpańskim formacie „La Corrida”. Kolejne odcinki wyemitowane zostaną 25 grudnia o godzinie 15.00 i 21.00 oraz 26 grudnia o godzinie 14.00 i 21.00.

EN_01321853_0210
fot. VIPHOTO/East News

RadioZET.pl/wirtualnemedia.pl/MF