Zamknij

Artyści przeciw nienawiści film: O czym jest oraz kiedy i gdzie można go obejrzeć?

Roksana Orlicka
10.12.2019 12:55
Film Artyści przeciw nienawisci
fot. Adam Jankowski/REPORTER

Koncert „Artyści przeciw nienawiści” był jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych w 2019 roku. Zjednoczył na scenie artystów, którzy pozornie pochodzą z różnych światów muzycznych. Idea była jedna – zwrócić uwagę na problem nienawiści. Powstał film dokumentalny „Artyści przeciw nienawiści”. Odsłania on kulisy koncertu, który powstał z inicjatywy Dody. Gdzie i kiedy będzie można obejrzeć film „Artyści przeciw nienawiści”? Szczegóły można znaleźć poniżej.

„Artyści przeciw nienawiści” film – kiedy i gdzie oglądać? W styczniu 2019 roku doszło do tragicznego wypadku podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w wyniku którego zginął Paweł Adamowicz. Doda zwróciła uwagę na problem nienawiści. Dodała, że muszą się z nim mierzyć znane osoby. Z jej inicjatywy powstał koncert „Artyści przeciw nienawiści”. Doda zaprosiła do współpracy wielu artystów, reprezentujących różne gatunki muzyczne. Co więcej, artystka zapowiedziała premierę filmu dokumentalnego „Artyści przeciw nienawiści”. Ujawnia on kulisy powstawania koncertu. Jaka jest jego fabuła oraz gdzie można obejrzeć film „Artyści przeciw nienawiści”? Zdradzamy poniżej.

Artyści przeciw nienawiści – idea i szczegóły edycji 2020

Koncert „Artyści przeciw nienawiści” odbył się na początku 2019 roku w łódzkiej Atlas Arenie i zgromadził na jednej scenie wielu artystów. Dodzie udało się namówić do współpracy znanych twórców, ale też początkujących muzyków. Wydarzenie odniosło sukces, dlatego Doda ogłosiła, że powstanie kolejna edycja. Na razie nie podała żadnego konkretnego terminu. Artystka postanowiła zdradzić kulisy powstawania koncertu. Do kin trafi film dokumentalny „Artyści przeciw nienawiści”. Gdzie można go zobaczyć?

Artyści przeciw nienawiści film – gdzie można go zobaczyć?

Doda już jakiś czas temu zapowiadała premierę filmu dokumentalnego „Artyści przeciw nienawiści”. Teraz wiadomo, że uroczysta premiera odbędzie w sobotę, 14 grudnia 2019 roku. Film „Artyści przeciw nienawiści” pokaże kulisy powstawania koncertu.

Dokument „Artyści przeciw nienawiści” trafi do największych sieci kinowych w Polsce. Warto wiedzieć, że będzie on emitowany tylko przez jeden dzień. Cel jest szczytny – dochód z biletów wspomoże organizację kolejnej edycji koncertu „Artyści przeciw nienawiści”

Zobacz także:  Artyści przeciw nienawiści 2 - kto wystąpi, kiedy i gdzie odbędzie się koncert?

Zagłosuj

Obejrzysz film "Artyści przeciw nienawiści"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/RO