Zamknij

"Avatar": James Cameron pokazał zakulisowe zdjęcia z powstających sequeli [FOTO]

17.08.2021 12:21
Avatar - Sam Worthington, Zoe Saldana - kadr z filmu
fot. face to face /Reporter/Reporter/East News

James Cameron postanowił przypomnieć fanom o powstających kontynuacjach "Avatara". Reżyser zamieścił w sieci zdjęcia z planu sequeli hitowej produkcji.

Od wielu lat trwają prace nad kolejnymi częściami filmu "Avatar". Film z 2009 roku była międzynarodowym hitem i zyskała dużą rzeszę fanów. James Cameron kręci obecnie sequele słynnej produkcji science fiction. Filmowiec postanowił podzielić się z fanami zakulisowymi zdjęciami z planu. 

"Avatar": James Cameron udostępnił zakulisowe zdjęcia z sequeli

W ciągu najbliższych lat w kinach ma królować dalszy ciąg "Avatara". Cameron powołuje obecnie do życia 3 kolejne filmy, opowiadające o tajemniczej planecie Pandora i jej niezwykłych mieszkańcach. W tym samym czasie kręcone były część druga i trzecia, ale w planach jest jeszcze czwarty film z serii. 

To właśnie zdjęcia z planu tych produkcji pojawiły się na Instagramie reżysera. Niestety Cameron zamieścił kolaż fotografii, przez co, mimo tego, że jest ich co najmniej kilkanaście, nie wiele na nich widać.

Do naszej ekipy z Nowej Zelandii i całej nowozelandzkiej branży filmowej: To Wasz talent artystyczny, pasja i wiedza technologiczna sprawiają, że jesteśmy dumni, że możemy nazwać Nową Zelandię domem wszystkich kręconych części "Avatara". Nie ma lepszego miejsca na świecie do robienia filmów.

Post to hołd złożony obsadzie i ekipie filmowej z Nowej Zelandii, gdzie odbywają się zdjęcia do większości blockbusterowych filmów Hollywood. Zamieszczony przez Camerona kolaż zawiera różne ujęcia z planu zdjęciowego.

"Avatar 2": kiedy premiera?

Fani "Avatara" od lat czekają na kontynuację produkcji. Pocieszające jest jednak to, że Cameron kręci dwie kolejne części jednocześnie. W zdjęciach przeszkodziła niestety pandemia koronawirusa, więc premiera drugiej części "Avatara" ponownie została opóźniona. Obecnie termin kinowego debiutu kontynuacji kasowego filmu Camerona wyznaczono na 16 grudnia 2022 roku. Premiery kolejnych trzech części serii mają odbywać się w kolejnych latach.

RadioZET.pl/Instagram