Zamknij

Azja Express 2: uczestnicy. Kim jest Lucas Hellman?

Redakcja
24.08.2017 15:36
Lukas hellman luki tymański Azja Express 2
fot. Jaroslaw Gaszynski/FB Luki Tymański

Już niebawem wraca "Azja Express". Od 6 września na ekranach TVN oglądać będziemy zmagania ośmiu par, które walczyć będą o przetrwanie w Indiach i Sri Lance. Wśród uczestników "Azja Express 2" jest Lucas Hellman. Kim jest i czy ma szansę zostać bohaterem programu?

Wśród uczestników "Azja Express 2" jest aż szesnaście osób, które w grupach przemierzać będą Indie i Sri Lankę, a długość ich szlaku wyniesie aż 5 tysięcy kilometrów. Na udział w show zdecydował się Tymon Tymański, którego partnerem będzie Lucas Hellman. Kim jest ten uczestnik show i co o nim wiemy?

Lucas Hellman - kim jest uczestnik Azja Express 2?

Lucas Hellman, znany też jako Lucas Tymiński, to - jak nie trudno się domyślić - syn Tymona Tymańskiego. Jest najstarszym synem muzyka i, jak to często bywa w artystycznych rodzinach, poszedł w ślady ojca - sam próbuje zaistnieć w muzycznym światku. Pierwsze kroki w muzyce stawiał w kapeli swojego ojca - Tymon & The Transistors - a teraz działa w rockowej grupie o nazwie The Fruitcakes, w której gra na perkusji i śpiewa. Niedawno ukazał się debiutancki album zespołu, promowany singlem "Suntime".

Przez lata Lucas Hellman mieszkał za granicą, a jego kontakt z tatą, Tymonem Tymańskim, był niezbyt duży. Teraz obaj panowie postanowili zacieśnić relację. W rozmowie z serwisem "Plotek" Tymon przyznał, że Lucas jest podobny do niego.

- Lucas jest mocno podobny do mnie. Momentami wkurza mnie, bo jest "naziolem", który udaje hipisa. Ja wiem jakim jest "naziolem", bo ja sam byłem takim "naziolem", jak on. Do tego wybrał jeszcze taką samą dyscyplinę, co ja, czyli muzykę. Ma przesrane w ogóle, bo musi udowodnić mi, że nie jest świetny, jeszcze... - powiedział.

O tym, jak Tymańscy poradzili sobie w "Azja Express 2" przekonamy się już za kilka dni.

Azja Express 2: uczestnicy - pełna lista

Przypominamy, że wśród szesnastu uczestników drugiej edycji programu znaleźli się: Joanna Przetakiewicz i Łukasz Jakóbiak, Tymon Tymański z synem Lucasem Hellmannem, Staszek Karpiel-Bułecka i Szymon Chyc-Magdzin, Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz, Michał Piróg i Piotr Czaykowski, Zuzanna Bijoch z siostrą Julią, Dorota Gardias i Kasia Domeracka oraz Marta Wierzbicka z Oliwią Cabaj.

Komu będziecie kibicować?

RadioZET.pl/SA