Zamknij

„Azja Express 3”. Program będzie musiał zmienić nazwę?!

Redakcja
26.01.2018 09:12
„Azja Express 3”. Program będzie musiał zmienić nazwę?!
fot. Archiwum Radia ZET

Szykuje się mocna edycja! Oto szczegóły programu „Azja Express 3”, który prawdopodobnie zmieni nazwę.

Azja Express 3. Premiera i miejsce

Pod koniec lutego w TVN pojawi się kilka nowych propozycji. Już niedługo rozpoczną się także zdjęcia do programu „Azja Express 3”. Wszystko wskazuje jednak, że show będzie musiało zmienić nazwę — jak informuje bowiem serwis Wirtualne Media, tym razem celebryci prawdopodobnie będą się ścigać w Ameryce Południowej.

— Być może kolejna edycja „Azja Express” nie będzie się już nazywała „Azja Express” tylko inaczej „Express” — tłumaczy Agnieszka Woźniak-Starak, prowadząca program w rozmowie z Wirtualnymi Mediami.

Kogo zobaczymy w najnowszej edycji programu? Stacja TVN nie podała na razie żadnych nazwisk. Według nieoficjalnych informacji swoich sił w gwiazdorskim wyścigu mają spróbować m.in. Wojciech Błach i Tomasz Karolak.

Przypomnijmy, że w 2. sezonie „Azja Express” wystąpili: Zuzanna Bijoch i Julia Bijoch, Stanisław Karpiel-Bułecka i Szymon Chyc-Magdzin, Dorota Gardias i Katarzyna Domeracka, Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz, Michał Piróg i Piotr Czaykowski, Joanna Przetakiewicz i Łukasz Jakóbiak, Tymon Tymański i Lucas Heller, Marta Wierzbicka i Oliwia Cabaj. Zwycięzcą 2. edycji „Azja Expres” zostali Antek Pawlicki i Piotr Ławrynowicz

Formuła programu jet bardzo prosta. Celebryci wyruszają w podróż po egzotycznych miejscach. Celem gwiazd jest pokonanie wyznaczonej trasy w jak najkrótszym czasie. Uczestnicy muszą sami zorganizować sobie wyżywienie, dach nad głową i transport.

RadioZET.pl/SI/Wirtualne Media