Zamknij

Azja Express 3. Uczestnicy

Redakcja
25.04.2018 10:15
Azja Express
fot. Archiwum Radia ZET

„Azja Express 3”: uczestnicy 2018 — kto wystąpi? To pytanie zadaje sobie wielu fanów programu TVN „Azja Express”. Kogo będziemy mogli oglądać w nowym sezonie? Oto uczestnicy „Azja Express 3”. Zapowiada się naprawdę mocna edycja!

Azja Express 3. Uczestnicy

Dziennik „Super Express” opublikował zdjęcia z lotniska tuż przed wylotem uczestników na plan programu „Azja Express 3”, który w tym roku będzie miał miejsce w Boliwii, Peru i Wenezueli. Jak się okazuje,  w programie wezmą między innymi: Filip Chajzer i jego ojciec Zygmunt Chajzer, Magda Steczkowska, Lara Gessler czy Maciej Musiałowski znany z serialu „Druga szansa”.

Zobacz także

Kto jeszcze pojawi się w „Azja Express 3”? Kolejne nazwiska poznamy już niebawem.

Przypomnijmy, że w 2. sezonie „Azja Express” wystąpili: Zuzanna Bijoch i Julia Bijoch, Stanisław Karpiel-Bułecka i Szymon Chyc-Magdzin, Dorota Gardias i Katarzyna Domeracka, Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz, Michał Piróg i Piotr Czaykowski, Joanna Przetakiewicz i Łukasz Jakóbiak, Tymon Tymański i Lucas Heller, Marta Wierzbicka i Oliwia Cabaj. Zwycięzcą 2. edycji „Azja Expres” zostali Antek Pawlicki i Piotr Ławrynowicz.

Formuła programu jet bardzo prosta. Celebryci wyruszają w podróż po egzotycznych miejscach. Celem gwiazd jest pokonanie wyznaczonej trasy w jak najkrótszym czasie. Uczestnicy muszą sami zorganizować sobie wyżywienie, dach nad głową i transport.

Warto przypomnieć, że „Azja Express” prawdopodobnie zmieni nazwę — program nagrywany będzie bowiem w Ameryce Południowej.

RadioZET.pl/SI