Zamknij

Azja Express: Gardias będzie nową "Renulką"?

Redakcja
07.09.2017 14:24
Dorota Gardias Azja Express
fot. EAST NEWS

Azja Express - odcinek pierwszy drugiej serii za nami. Było gorąco, ale inaczej, niż w pierwszej edycji show. Uczestnicy się rozkręcają i zawiązują pierwsze relacje. Nie zawsze jednak jest przyjemnie. Marta Wierzbicka była zdecydowanie zdystansowana do Doroty Gardias. A ta druga już ma zadatki na drugą "Renulkę".

Po pierwszej edycji Azja Express już wiemy, że w programie pełno zarówno pozytywnych, jak i negatywnych emocji. W pierwszym odcinku Azja Express 2 nie brakowało ani jednych, ani drugich. Michał Piróg i Piotr Czaykowski wykorzystali moment, by zdementować plotki, że są parą. Z kolei Tymon Tymański wykazał się bezpośredniością, otwarcie komentując swoje fizjologiczne potrzeby. Po ogłoszeniu początku gry zaczęło robić się nerwowo. Jednym z niezbyt przyjemnych zadań było przenoszenie odchodów słoni. Dla Marty Wierzbickiej i Oliwii Cabaj odcinek zakończył się dobrze - zdobyły immunitet i nie muszą obawiać się, że odpadną w kolejnym odcinku.

Wielu widzom w oczy rzucił się dystans, z jakim Marta Wierzbicka traktowała Dorotę Gardias. Czy to zapowiedź konfliktu? Pojawiły się nawet komentarze, że ta druga będzie drugą "Renulką". Wszystko przez to, że Gardias łapiąc stopa ze swoją towarzyszką bezczelnie przejęła auto, które udało się zatrzymać Antkowi Pawlickiemu i Pawłowi Ławrynowiczowi. Przyznała, że nie sądziła, że będzie do tego zdolna, ale wierzy, że Azja Express to tylko zabawa i na pewno nikt nie będzie się obrażał o takie rzeczy.

Czy tak rzeczywiście będzie? Z niecierpliwością czekamy na kolejny odcinek!

RadioZET.pl/SA