Zamknij

Gwiazda "Wiedźmina" zagra główną rolę w horrorze "Baghead". O czym opowie produkcja?

14.06.2021 12:30
Freya Allan jako Ciri w serialu Wiedźmin Netflix
fot. materiały prasowe Netflix

Freya Allan, gwiazda serialu "Wiedźmin", zagra w kolejnym projekcie związanym z magią i czarami. Tym razem będzie to horror pt. "Baghead". O czym opowie ta produkcja i w kogo wcieli się serialowa Ciri?

Freya Allan, którą świat poznał za sprawą roli Ciri w serialu "Wiedźmin", już niebawem zaprezentuje swoje umiejętności aktorskie w kolejnym projekcie. 19-letnia aktorka zagra główną rolę w horrorze "Baghead" w reżyserii Alberto Corredora.

Zobacz także

"Baghead": Freya Allan zagra główną rolę w horrorze

"Baghead" to pełnometrażowa wersja krótkiego horroru, jaki Alberto Corredor nakręcił w 2017 roku. Opowieść skupia się na tajemniczej, tytułowej postaci, która potrafi przywoływać zmarłych. Mimo upiornej aury, jaką roztacza wokół siebie mała, pomarszczona wiedźma, wielu ludzi szuka u niej pomocy w skontaktowaniu się z bliskimi, którzy odeszli. Jedną z takich osób jest dziewczyna (Freya Allan) prześladowana przez pytania, na które odpowiedzieć mogą tylko zmarli. Okazuje się jednak, że podczas kontaktu Baghead ujawnia swoje prawdziwe moce i intencje, a cena za jej pomoc jest niezwykle wysoka. Ponadto, główna bohaterka odkrywa związek jej własnej rodziny z tajemniczą postacią.

"Baghead" - Kiedy premiera filmu?

Reżyserem filmu jest Alberto Corredor, który stworzył krótkometrażowy pierwowzór filmu. Scenariusz napisali Christina Pamies i Bryce McGuire. Za projekt odpowiada The Picture Company i Studiocanal, które rozpocznie sprzedaż projektu na targach podczas festiwalu w Cannes. Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się jesienią 2021 w Berlinie. Data premiery nie jest jeszcze znana. Zanim nastąpi, Freyę Allan zobaczymy w dwóch innych produkcjach - w 2. sezonie "Wiedźmina" oraz u boku gwiazd "Gry o tron" i Marvela w filmie "Gunpowder Milkshake".

RadioZET.pl/Deadline