Zamknij

Bake Off – Ale Ciacho 3. Finał już dzisiaj!

Redakcja
20.11.2017 12:05
Bake Off – Ale Ciacho 3. Finał już dzisiaj!

Już dzisiaj, 20 lutego wielki finał trzeciej edycji kulinarnego show „Bake Off - Ale Ciacho 3!”. Jakie zadania czekają uczestników, którzy walczą o główną wygraną?

Dziesięć tygodni zmagań, prawie tona mąki i pół tony cukru wykorzystane do wypieków oraz ponad 100 godzin spędzonych na planie – trzecia edycja „Bake Off - Ale Ciacho! 3” dobiega końca. Już 20 lutego, o 21:50 w TVP2 poznamy zwycięzcę, który zgarnie nagrodę główną: tytuł Polskiego Mistrza Wypieków oraz 50 tysięcy złotych!

Przypomnijmy, że o wygraną walczy troje uczestników - Sylwia Bała, Tomasz Bączkowski i Daniel Coceaning. Każde z nich będzie musiało wykonać dwa torty na iście mistrzowskim poziomie - trzypoziomowy hidden cake oraz tort z lustrzaną glazurą!

W finałowym starciu uczestnikom kibicować będą ich rodziny i przyjaciele, wszyscy uczestnicy 3. edycji „Bake Off - Ale Ciacho!”, jurorzy Krzysztof Ilnicki i Michał Bryś oraz prowadzące Marcelina Zawadzka i Kasia Kołeczek.

Kto wygra najbardziej apetyczny program w telewizji i otrzyma tytuł Polskiego Mistrza Wypieków i 50 tysięcy złotych? Przekonamy się już wieczorem, 20 listopada o godzinie 21:50 w TVP2.

RadioZET.pl/SI