Zamknij

Bake off – Ale ciacho 3! Dziś premiera

Redakcja
11.09.2017 09:15
Bake off – Ale ciacho 3! Dziś premiera
fot. mat.prasowe

Bake off – Ale ciacho 3 – premiera już w poniedziałek, 11 września. Kto tym razem okaże się mistrzem cukiernictwa? Kto zdobędzie 50 tysięcy złotych? Przekonamy się już niebawem!

Prawie 500 osób z całej Polski zgłosiło się na castingi do trzeciej odsłony „Bake – Ale Ciacho!”, która startuje już 11 września o godzinie 21:50 w TVP2. W finałowych rozgrywkach zobaczymy 12 osób. Wśród nich są m.in. programista Kamil Hajduk z Warszawy, zajmująca się zawodowo kartowaniem map Katarzyna Rakoczy czy architekt Tomasz Bączkowski.

Wśród najlepszych amatorów wypieków w Polsce zobaczymy także 18-letniego licealistę Piotra Wróblewskiego, germanistkę Sylwię Bałą oraz nauczyciela matematyki i informatyki, a zarazem posiadacza chyba największej na świecie kolekcji płyt amerykańskiej diwy Mariah Carey – Wojciecha Sichniewicza.

O tytuł Polskiego Mistrza Wypieków i 50 tysięcy złotych zawalczy również piękność Marta Chruściel, energiczna babcia – Halina Kaczmarek, marząca sportach ekstremalnych Monika Soliszko i bankier Daniel Coceancig. Stawkę zamykają magister elektroradiologii Anastazja Stypułkowska z Łap oraz Elżbieta Nakielska, której wielką pasją jest rękodzieło – wyrobami z wikliny papierowej, kwiatami z krepiny i robótkami na drutach.

Poczynania uczestników w kuchni oceniać będą Krzysztof Ilnicki i Michał Bryś. Nowy juror doświadczenie zawodowe zdobywał w najlepszych restauracjach świata i dziś jest jednym z najbardziej cenionych szefów kuchni w naszym kraju.

Program poprowadzą Marcelina Zawadzka i Kasia Kołeczek. Tym razem show zostanie rozegrany w zupełnie nowej scenerii – w neorenesansowym pałacyku nad Zalewem Zegrzyńskim, niedaleko Warszawy.

RadioZET.pl/SI