Zamknij

„Bal” – gwiazdy filmu Netflixa mówią nam o utworach, które odmieniły ich życie [WYWIAD WIDEO]

11.12.2020 14:00
Wywiad Michała Kaczonia z obsadą filmu "Bal"
fot. Michał Kaczoń/RadioZet.pl

„Bal” to najnowsza produkcja Netflixa w gwiazdorskiej obsadzie. Musical Ryana Murphy’ego to pochwała indywidualności i walczenia o swoje prawa. Skoro musical, to i inspirująca muzyka. Postanowiliśmy więc zapytać aktorów najnowszego filmu giganta VOD o utwory, które odmieniły ich życie. Zapraszamy na nasz wywiad wideo.

Bal” (ang. „The Prom”) Ryana Murphy’ego to adaptacja scenicznego musicalu pod tym samym tytułem. Twórca „American Horror Story” i „Glee” miał przyjemność oglądać spektakl na Broadwayu w styczniu 2019 roku. Reżyser i scenarzysta z miejsca zakochał się w tej pstrokatej, pełnej ciepła, akceptacji i humoru opowieści. Niemal na miejscu, jeszcze w teatrze postanowił, że chciałbym nakręcić adaptację. 

W piątek 11 grudnia na platformie streamingowej Netflix pojawi się już gotowe dzieło Murphy’ego, w gwiazdorskiej obsadzie. 

„BAL” – wywiad z gwiazdami filmu o inspirującej muzyce

Michał Kaczoń miał możliwość porozmawiać z gwiazdami filmu Netflixa i zadać im pytanie o najbardziej inspirujące utwory, które sprawiły, że zmieniło się ich życie. 

„Dla mnie było to zobaczenie „West Side Story” po raz pierwszy, gdy byłam małą dziewczynką” - wspomina Jo Ellen Pellman, debiutująca na wielkim ekranie w filmie Murphy’ego.

Co inspiruje Jamesa Cordena? Wywiad z gwiazdami "The Prom"

James Corden nie mógł zdecydować się, który utwór wybrać, tak wiele piosenek poprawiło mu humor, bądź podniosło na duchu, gdy tego potrzebował. Keegan-Michael Key i Andrew Rannells od razu wiedzieli, które piosenki miały na nich największy wpływ. 

Co jeszcze inspiruje gwiazdy Hollywood? Przekonajcie się sami, oglądając nasz materiał wideo:

Zapraszamy serdecznie też do drugiego materiału, w którym podjęliśmy temat radzenia sobie z nie byciem akceptowanym przez swoje otoczenia oraz skupiliśmy się na głównym przekazie filmu. 

Czytaj także:  Netflix podsumował 2020 rok. Co Polacy najchętniej oglądali na platformie? [LISTA]