Zamknij

Barbara Kurdej-Szatan zagra w filmie „Kogel-mogel 3”?

Redakcja
30.01.2018 15:58
Kogel-mogel 3 Barbara Kurdej-Szatan
fot. ons.pl

Film „Kogel-mogel” oraz jego kontynuacja były w latach 80. minionego wieku prawdziwym hitem. Niebawem powstanie trzecia cześć przygód Katarzyny Solskiej. Okazuje się, że może pojawić się w niej Barbara Kurdej-Szatan.

„Kogel-mogel” oraz jego kontynuacja — „Galimatias, czyli kogel-mogel II” — opowiadają historię Kasi Solskiej. Dziewczyna mieszka wraz z rodzicami na wsi, jednak kiedy dostaje się na studia, wyprowadza się do Warszawy. Tu zostaje nianią i rozpoczyna swoje „dorosłe” życie. Za scenariusz tych produkcji odpowiadali Roman Załuski oraz Ilona Łepkowska. Scenarzystka już kilka miesięcy temu zapowiedziała, że zamierza zrobić kolejną część filmu. Teraz o produkcji tej wiadomo coraz więcej.

Okazuje się, że jedna z ról może przypaść Barbarze Kurdej-Szatan! Jak donosi „Super Express”, producenci są przekonani, że lubiana obecnie aktorka świetnie urozmaiciłaby obsadę filmu. Co ciekawe, mają pomysł na postać, którą miałaby grać. Jak pamiętają wszyscy fani „Kogla-mogla”, główna bohaterka opiekowała się w Warszawie Piotrusiem Wolańskim. Twórcy trzeciej części chcą, by Wolański miał też siostrę — i właśnie w tę postać wcieliłaby się Kurdej-Szatan. Co ważne, producent nowej części filmu — Tadeusz Lampka — współpracuje z aktorką na planie dwóch znanych seriali i darzy ją uznaniem.

Do tej pory nie znamy zbyt wielu szczegółów trzeciej części „Kogla-mogla”. Wiadomo, że zdjęcia ruszyć mają wiosną. W głównej roli na pewno zobaczymy odtwórczynię postaci Kasi w poprzednich częściach, Grażynę Błęcką-Kolską, bez której Ilona Łepkowska nie wyobrażała sobie kontynuacji. Fanów produkcji zastanawia, kto wcieli się w postać małego (w poprzednich częściach) Piotrusia. Ponieważ nie udało się nawiązać kontaktu z Maciejem Koterskim, który grał podopiecznego Kasi Solskiej, rolę dostanie inny aktor. Podobno może to być Mikołaj Roznerski lub Piotr Stramowski.

RadioZET.pl/SA