Zamknij

Barbara Kurdej-Szatan złośliwie zażartowała z TVP? "Jacek! Kurrr..."

Maciej Friedrich
17.11.2019 11:53
Barbara Kurdej-Szatan złośliwie zażartowała z TVP? "Jacek! Kurrr..."
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Barbara Kurdej-Szatan wyraźnie wypadła z łask Telewizji Polskiej. Gwiazda pozwoliła sobie na żart, który wydaje się przytykiem w stronę TVP i Jacka Kurskiego. Co zrobiła "Baśka"?

Barbara Kurdej-Szatan to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek, która doskonale radzi sobie także jako prezenterka i podbija rynek reklamowy. Niedawno przejęła kontrakt po Annie Lewandowskiej i doskonale radzi sobie na parkiecie "Tańca z gwiazdami".

Telewizja Polska postanowiła jednak rozstać się z Basią. Najpierw straciła angaż jako prowadząca kilku programów, mówi się też o jej zwolnieniu z "M jak Miłość". Jak informuje "Super Express", Kurdej-Szatan pozwoliła sobie na złośliwy żart dotyczący TVP. Co zrobiła?

Taniec z gwiazdami: Barbara Kurdej-Szatan żartuje z TVP i Jacka Kurskiego?

"Taniec z gwiazdam" realizowany jest w studiu ATM, gdzie produkuje się także "The Voice of Poland", którego prowadzącą była Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka opublikowała w sieci nagranie, na którym w zabawny sposób nawiązała do swojej pracy w TVP i samego Jacka Kurskiego. Choć wołała swojego tanecznego partnera Jacka Jeschke, dało się wyczuć sarkazm. 

Jacek? Jacek! Kurrr... Kurde, chodź na scenę (...) Oczywiście bardzo was przepraszam za pomyłkę. Weszłam nie do tego studia. Wszystko w tym ATM tak blisko - relacjonowała aktorka. 

Czyżby gwiazda miała żal do TVP?

Robert Janowski ostro o wyrzuceniu Basi Kurdej-Szatan. "Jeden kraj, dwa narody"

RadioZET.pl/se.pl/MF