Zamknij

Barbara Kurdej-Szatan zniknie z „M jak Miłość”? Ma jej pomóc Paweł Deląg

Maciej Friedrich
14.11.2019 11:27
Barbara Kurdej-Szatan zniknie z „M jak Miłość”? Ma jej pomóc Paweł Deląg
fot. Piotr Molecki/East News

Barbara Kurdej-Szatan była jedną z twarzy Telewizji Polskiej, jednak stacja postanowiła najwyraźniej zrezygnować z dalszej współpracy z aktorką. Odebrano jej rolę prowadzącej w kilku programami, a teraz pojawiły się doniesienia, że zniknie również z obsady „M jak Miłość”. W zakończeniu jej wątku ma pomóc Paweł Deląg.

Barbara Kurdej-Szatan nie może narzekać na życie zawodowe. Sympatyczną aktorkę możemy obecnie oglądać na parkiecie „Tańca z gwiazdami”, a także w serialach „Barwy szczęścia” i „M jak Miłość”. Możliwe jednak, że niebawem Basia zniknie z tej ostatniej produkcji. Jak informuje „Super Express”, pojawiły się doniesienia o zakończeniu wątku Kurdej-Szatan w serialu. Z pewnością byłby to duży cios dla fanów postaci Asi. Jak producenci „M jak Miłość” mieliby ją usunąć?

Barbara Kurdej-Szatan szaleje na mieście. Gwiazda pokazała, jak bawi się w Krakowie [WIDEO]

M jak Miłość: Barbara Kurdej-Szatan zwolniona z „M jak Miłość”?

Według informacji „Super Expressu” w wygaszeniu wątku Barbary Kurdej-Szatan ma pomóc Paweł Deląg. Choć grany przez niego Michał wyjechał do Szwecji, ma ponownie pojawić się w życiu Asi. Bohaterka dowiedziała się, że jej ukochany będzie miał dziecko z inną kobietą. Po powrocie do Polski Michał ma dowiedzieć się o jej tragedii i ponownie spróbować zdobyć jej serce.

Według medialnych doniesień ma to być związane z usunięciem Barbary Kurdej-Szatan z „M jak Miłość”. Być może serialowa Asia razem z Michałem wyleci do Szwecji i w ten sposób jej wątek zniknie.

Kurdej-Szatan, nawet gdyby zniknęła z serialu, nie będzie narzekać na nudę. Aktorka przejęła po Annie Lewandowskiej intratny kontrakt reklamowy.

Zagłosuj

Oglądasz "M jak Miłość"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se.pl/MF