Zamknij

Ryan Gosling jako Ken w filmie o lalce Barbie. Kiedy premiera nietypowej adaptacji z Margot Robbie?

25.10.2021 11:08
Ryan Gosling
fot. Allstar/Graham Whitby Boot/Mary Evans Picture Library/East News

Ryan Gosling dołączył do obsady filmu "Barbie". Aktor wcieli się w postać Kena - ukochanego tytułowej bohaterki granej przez Margot Robbie. Kiedy premiera produkcji?

Grana przez Margot Robbie lalka Barbie znalazła w końcu swojego Kena. Według najnowszych informacji w partnera tytułowej bohaterki wcieli się Ryan Gosling. Co jeszcze wiadomo na temat nadchodzącego filmu Warner Bros., LuckyChap i Mattel?

"Barbie": Ryan Gosling u boku Margot Robbie w filmie o słynnej lalce

O tym, że powstaje film aktorski o przygodach lalki Barbie, wiadomo od jakiegoś czasu. Margot Robbie dostała angaż jeszcze w roku 2019. Obsada produkcji w końcu zaczęła się powiększać.

O tym, że Gosling wcieli się w Kena, poinformował serwis Deadline. Na razie trwają negocjacje z gwiazdorem, ale skoro tego typu informacja ujrzała światło dzienne, należy traktować ją poważnie. To nie pierwszy raz, kiedy aktor dostał propozycję udziału w filmie "Barbie". Początkowo odmówił jednak ze względu na wcześniejsze zobowiązania zawodowe. Według najnowszych doniesień wytwórnia Warner Bros. wykorzystała fakt przedłużenia prac preprodukcyjnych przy "Barbie", by ponownie zaoferować Goslingowi jedną z głównych ról.

Skoro Gosling jest bliski podpisania kontraktu, wygląda na to, że niebawem ruszą prace na planie zdjęciowym. Przy dobrych wiatrach produkcja może rozpocząć się już w styczniu 2022 roku. Scenarzystką i reżyserką "Barbie" została Greta Gerwig - twórczyni oscarowego filmu "Małe kobietki". Gerwig jest również aktorką znaną z takich produkcji, jak "Frances Ha", "Zakochani w Rzymie" czy "Sex Story". Na razie nie zdradzono fabuły "Barbie", biorąc jednak pod uwagę osobę reżyserki, widzowie mogą się spodziewać, że nie będzie to typowe przeniesienie zabawkarskiej marki na duży ekran.

"Barbie": kiedy premiera filmu z Margot Robbie i Ryanem Goslingiem?

Produkcja jest obecnie objęta tajemnicą. Trudno powiedzieć, kogo zobaczymy w pozostałych rolach, nie zdradzono opisu fabularnego filmu, ani nie podano oficjalnej daty premiery. Po sieci krąży jedynie orientacyjny termin - rok 2023 i najprawdopodobniej wtedy zobaczymy "Barbie" w kinach.

RadioZET.pl/Deadline