Zamknij

Gwiazdor "Eternals" trafił do szpitala po pobiciu. W jakim jest stanie?

23.08.2021 07:21
Barry Keoghan
fot. Adriana M. Barraza / WENN.com/agefotostock/East News

Barry Keoghan został zaatakowany podczas pobytu w Irlandii. Doznał wielu obrażeń, głównie twarzy. Został przewieziony do szpitala. Jak do tego doszło?

Aktor Barry Keoghan odwiedził Galway w Irlandii. Po wyjściu z hotelu został pobity. Wezwano karetkę pogotowia, która przewiozła go do szpitala. Jak doszło do ataku na gwiazdora "Eternals"?

Barry Keoghan trafił do szpitala - w jakim stanie jest gwiazdor Marvela?

Jak donosi Sunday World, Keoghan spędził kilka dni w Galway w Irlandii, stacjonując w sieci G Hotel. W niedzielę 22 sierpnia 2021 roku aktor został zaatakowany pod budynkiem hotelu. Według lokalnej prasy doznał wielu obrażeń ciała, głównie twarzy. Wezwano karetkę pogotowia, która przewiozła go do Galway University Hospital. Keoghan nie zgłosił jeszcze sprawy na policji. Przedstawiciel aktora odmówił komentarza.

Dziennikarze nie dotarli do zbyt dużej ilości informacji na temat zdarzenia. Według dostępnych relacji Keoghan był widziany w barze MP Walshna Dominick Street w centrum Galway. Jeden z mieszkańców miasta skomentował zdarzenie lokalnej prasie.

Widywano go w mieście. Powiedział, że przyjechał zobaczyć się z kilkoma osobami, z którymi się zaprzyjaźnił, kiedy był za granicą... Wiadomo było, że zatrzymał się w G Hotel, który jest jednym z najlepszych hoteli w mieście. Ale nikt nie słyszał nic o żadnym napadzie czy czymś w tym stylu. O sprawie oczywiście było bardzo cicho.

Sprawa ataku na Keoghana na razie nie została oficjalnie skomentowana. Aktor prawdopodobnie wyda oświadczenie w najbliższym czasie, przedstawiając szczegóły pobicia.

"Eternals" - kiedy premiera?

Barry Keoghan jest znany z wielu filmów, między innymi "Zabicie świętego jelenia" czy "Zielony Rycerz. Green Knight". Już niebawem zadebiutuje w jednym z nadchodzących filmów Marvel Studios. Wcieli się w postać Druiga w "Eternlas" w reżyserii nagrodzonej Oscarem Chloé Zhao. W filmie wystąpili również Gemma Chan, Richard Madden, Kumail Nanjiani. Lauren Ridloff, Brian Tyree Henry, Salma Hayek, Lia McHugh, Don Lee, Angelina Jolie oraz Kit Harington. "Eternals" trafią do kin 5 listopada 2021 roku.

RadioZET.pl/Sunday World