Zamknij

Bartłomiej Boruc miał poważny wypadek. Finalista „Big Brothera” spadł z dużej wysokości

Maciej Friedrich
12.08.2019 14:30
Bartłomiej Boruc miał poważny wypadek. Finalista „Big Brothera” spadł z dużej wysokości
fot. Piotr Molecki/East News

Bartłomiej Boruc, jeden z finalistów „Big Brothera”, poinformował fanów, że na planie teledysku uległ poważnemu wypadkowi. Według zamieszczonej przez niego w mediach społecznościowych relacji wypadł z balkonu z dużej wysokości. Pokazał również zdjęcia obrażeń. W jakim jest stanie?

Big Brother” okazał się wielkim sukcesem. Powracający po przerwie program przykuł do ekranów rzesze widzów. Duża w tym zasługa samych mieszkańców domu Wielkiego Brata, którzy wzbudzali w widzach wiele często skrajnych emocji.

Choć w finale „Big Brothera” zwyciężyła Magda Wójcik, to udział w programie pomógł w uzyskaniu popularności również innym mieszkańcom. Jednym z nich jest finalista show Bartłomiej Boruc, który urzekł fanów otwartością i poczuciem humoru.

Rozgłos wykorzystał, by wypromować swój projekt muzyczny. Bartek jest raperem występującym pod pseudonimem Blondyn. W piątek 9 sierpnia na swoim oficjalnym profilu na Facebooku poinformował, że podczas zdjęć do najnowszego teledysku uległ wypadkowi.

Big Brother: Bartek Boruc miał poważny wypadek. Na planie teledysku wypadł z balkonu

Jak się okazało, podczas pobytu na Majorce Bartłomiej Boruc brał udział w zdjęciach do swojego najnowszego teledysku. W relacji na Facebooku poinformował, że na początku zdjęć uległ wypadkowi.

Tak zakończyło się kręcenie klipu do „Kiski lofki foreverki” po 15 minutach. Przy jednym ujęciu spadłem z balkonu 5 metrów w dół przez słomiany dach, wprost na wejście na imprezę. Magda prawie dostała zawału, widząc to wszystko – relacjonował finalista „Big Brothera”.

Boruc opublikował również zdjęcia obrażeń, jakich doznał w wyniku upadku. Na szczęście skończyło się na otarciach, siniakach i drobnych rozcięciach. Sytuacja mogła skończyć się zdecydowanie gorzej. Bartkowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Zagłosuj

Oglądałeś/aś "Big Brothera"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF