Zamknij

Barwy szczęścia - odcinek 1687 online za darmo. Gdzie oglądać przed premierą?

Redakcja
30.08.2017 13:58
Barwy szczęścia 1687 streszczenie
fot. screen/VOD

"Barwy szczęścia": streszczenie odcinka 1687. Epizod jest już dostępny online, a my sprawdzamy, co się w nim wydarzy. Gdzie oglądać "Barwy szczęścia" przed premierą i co przyniesie nowy odcinek?

Nowy odcinek serialu "Barwy szczęścia" (1687) online jest już dostępny, natomiast za darmo w telewizji zobaczymy go już w środę 30.08. Co się w nim wydarzy? Zobacz streszczenie 1687 odcinka "Barw szczęścia".

Barwy szczęścia: odcinek 1687. STRESZCZENIE

Hubert jest zrozpaczony z powodu zniknięcia córki. Dzwoni do Klary i oskarża ją, że zabrała dziecko. Okazuje się, że niesłusznie, bo na jaw wychodzi, że to Janka porwała Marysię.

Artur szuka Marty. Zwraca się po pomoc do Kasia, Elżbieta, a potem nawet do Piotra. Niestety, żadne z nich nie chcą zdradzić mu dokąd się wyprowadziła Walawska. Ostatecznie Iga postanawia pomóc Chowańskiemu i wyjawia mu, że jego żona wróciła do byłego męża, z którym zamieszkała w Białymstoku.

Angela nie może się doczekać powrotu do szkoły. W międzyczasie urządza się w swoim nowym mieszkaniu, w czym pomagają jej przyjaciele. Wszyscy znajomi są pod wrażeniem, że ojciec pozwolił dziewczynie zamieszkać samej. Eryk po raz kolejny próbuje ją poderwać.

Barwy szczęścia: gdzie oglądać online i w TV?

Premiera odcinka 1687 w TVP 2 w środę, 30.08.2017. o godz. 20.05. Zanim epizod obejrzymy w TV, dostępny będzie online. "Barwy szczęścia" w internecie oglądać można płatnie przed premierą, a po emisji na stronie internetowej vod.tvp.pl za darmo.

Powrótki odcinków w TV emitowane są dzień po premierze.

RadioZET.pl/SA