Zamknij

Barwy szczęścia, odcinek 2157: Wielkie oszustwo w serialu. Justin straci kontrolę nad programem

Roksana Orlicka
12.12.2019 11:29
Barwy szczęścia oszustwo w serialu
fot. Instagram/@barwyszczecia.offical

"Barwy szczęścia" to popularny serial Telewizji Polskiej. W 2157. odcinku czekają nas duże emocje. Pojawią się komplikacje w programie "Ex-ex". Nieodpowiedzialność Justina może doprowadzić do smutnego finału show. Co się wydarzy w 2157. odcinku serialu "Barwy szczęścia"?

"Barwy szczęścia", odcinek 2157: Justin wpadnie w tarapaty. Co dalej z programem "Ex-ex"? W najnowszych odcinkach "Barw szczęścia" będzie można zobaczyć, jak potoczą się dalsze losy Justina (Jasper Sołtysiewicz). W 2157. epizodzie dowiemy się, co dalej z programem "Ex-ex", w którym pojawi się wielu bohaterów popularnej telenoweli. Co się wydarzy w najnowszych odcinkach "Barw szczęścia"?

Barwy szczęścia, odcinek 2157: Justin w tarapatach. Co z programem "Ex-ex"

W "Barwach szczęścia" rozpoczną się wątki dotyczące show "Ex-ex". W programie Justina weźmie udział wielu bohaterów serialu "Barwy szczęścia", w tym Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) i Kajtek (Jakub Dmochowski). Zostaną oni oskarżeni o to, że nadal są parą. To widzowie będą musieli zdecydować, czy mogą poznać w programie. 

W 2157. odcinku serialu "Barwy szczęścia" dowiemy się, że Kajtek i Oliwka muszą opuścić program "Ex-Ex". Co więcej, gdy Kacper (Jakub Szlachetka) dowie się, że jego przyjaciele zostali wyrzuceni z programu, to również będzie chciał opuścić show. Producenci nie chcą na to pozwolić, bo chłopak z zespołem Aspergera przyciąga przed telewizory tłumy.

Wangel (Marek Kałużyński) postanawia sfałszować wyniki głosowania. Dzięki temu cała trójka pozostanie w programie. Natomiast Justin nie potrafi się postawić szefowi, dlatego straci całkowitą kontrolę nad swoim programem "Ex-Ex". Jak sobie z tym poradzi? Będzie można się dowiedzieć w najnowszych odcinkach "Barw szczęścia".

Zobacz także: Barwy szczęścia: gorące sceny seksu z Rafałem Maślakiem

Barwy szczęścia, odcinek 2157: Gdzie i kiedy oglądać?

"Barwy szczęścia" można oglądać na kanale TVP2. Odcinek 2157. zostanie wyemitowany w poniedziałek, 16 grudnia 2019 roku o godzinie 20:10.

Przypominamy, że "Barwy szczęścia" można również oglądać online. Serial jest dostępny na platformie TVP - vod.tvp.pl.

Zobacz także: Barwy Szczęścia: Artur Chowański będzie miał udar? Widzowie będą zaskoczeni

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO