Zamknij

Barwy szczęścia odcinek 2159. Tragedia Oliwki, zniszczą jej reputację

Sylwia Bagińska
06.12.2019 15:10
Barwy Szczęścia Oliwka i Kajetan
fot. Facebook.com/BarwySzczęscia

W 2159. odcinku „Barw szczęścia” widzowie serialu zobaczą dramat Oliwki (Wiktoria Gąsiewska). Justin (Jasper Sołtysik) zrobi z niej... panią lekkich obyczajów. Jak zareaguje na to Oliwka i Kajetan?

Barwy szczęścia odcinek 2159: tragedia Oliwki

Jak podaje portal Świat Seriali, w 2159. odcinku „Barw szczęścia” Oliwka przeżyje dramat. Wszystko przez udział w programie „Ex – Ex”.

Oliwka i jej chłopak Kajetan (Jakub Dmochowski) wezmą udział w reality show „Ex – Ex”. Zrobią to, aby opiekować się cierpiącym na Zespół Aspergera Kacprem (Jakub Szlacheta). Ich przyjaciel postanowił, że weźmie udział w programie razem ze swoja była partnerką Magdą (Natalia Sierzputowska). Kacper uznał, że to najlepszy pomysł na zarobek przed rozpoczęciem studiów.

Według regulaminu „Ex – Ex” w programie mogą wziąć udział tylko pary po rozstaniu. Kajetan i Oliwka będą udawać, że nie są już razem. Ich kłamstwo wyjdzie na jaw. Według decyzji widzów reality show para wyleci z programu. Razem z nimi będzie chciał odejść Kacper.

Aby podkręcić telewizyjne show, prezes produkcji wymusi na Justinie (Jasper Sołtysiewicz), aby ten wprowadził więcej emocji.

Kanadyjczyk postanawia ustawić rozmowę między Oliwką i jej ukochanym. Zakochani wspomną o tym, że Laura (Kim Grygierzec) namawiała Oliwkę do umawiania się na randki z bogatymi mężczyznami.

Odcinek reality show zostanie zmontowany w ten sposób, że widzowie odniosą wrażenie, że Oliwka w przeszłości była… prostytutką. W 2159. odcinku „Barw szczęścia” na ukochaną Kajetana spłyną hejterskie komentarze. Wzrośnie oglądalność programu „Ex – Ex”.

RadioZET.pl/SB