Zamknij

Barwy szczęścia, odcinek 2163: seks w jacuzzi i finał „Ex – Ex”

Sylwia Bagińska
17.12.2019 14:06
Barwy szczęścia
fot. Instagram.com/barwyszczescia.official

W 2163. odcinku „Barw szczęścia” Sandra (Joanna Opozda) i Alan (Rafał Maślak) zrobią wszystko, aby wygrać reality show. Zdecydują się na seks w jacuzzi przed widzami programu „Ex – Ex”.

Barwy szczęścia, odcinek 2163: seks w jacuzzi i finał „Ex – Ex”

W 2163. odcinku „Barw szczęścia” widzowie serialu będą oglądać walkę finalistów programu „Ex – Ex”. Justin (Jasper Sołtysiewicz) zrobi wszystko, żeby zwiększyć oglądalność programu. Młody producent zdecyduje się na bardzo odważne posunięcie.

W 2163. odcinku „Barw szczęścia” w reality show nie zobaczymy już Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) i Kajtka (Jakub Dmochowski), którzy odpali z rywalizacji.

Zobacz także: M jak miłość: Kurdej-Szatan wyrzucona z obsady? Jest komentarz aktorki i producentów 

W finale wystąpi Sandra z Alanem i Magda (Natalia Sierzputowska) z Kacprem (Jakub Szlachetka). Ci pierwsi zrobią wszystko, żeby wygrać „Ex – Ex”. W związku z tym wpadną na pomysł seksu w jacuzzi. Gorące sceny fani serialu „Barw szczęścia” zobaczą w 2163. odcinku.

Para zaproponuje także Kacprowi, aby dołączył do ich igraszek. Ten odmówi. Gorące sceny ku pociesze Justina zwiększą oglądalność „Ex – Ex”.

Czy seks w jacuzzi w 2163. odcinku „Barw szczęścia” zadecyduje o wygranej Sandry i Alana? O tym dowiemy się w najbliższych odcinkach produkcji TVP 2.

Zobacz także: Wiktoria Gąsiewska jest w ciąży? Jest komentarz jej menadżerki

Barwy szczęścia, odcinek 2163: kiedy emisja?

2163. odcinek „Barw szczęścia” zobaczymy już w poniedziałek, 30 grudnia o godzinie 20:10. Epizod zostanie wyemitowany na antenie TVP 2.

Zagłosuj

Czy "Barwy szczęścia" to jedyny serial, który oglądasz?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SB