Zamknij

Kolejna aktorka odchodzi z „Barw szczęścia"!

Redakcja
04.01.2018 22:33
Kolejna aktorka odchodzi z „Barw szczęścia"!
fot. TVP

Kolejne zmiany w „Barwach szczęścia". Z serialem niedawno pożegnały się Katarzyna Zielińska i Katarzyna Glinka. Teraz z obsady produkcji znika kolejna aktorka. Skąd ta decyzja?

Barwy Szczęścia. Honorata Witańska odchodzi z serialu

Po dziesięciu latach pracy w serialu „Barwy szczęścia" Honorata Witańska zdecydowała się odejść z produkcji. Oznacza to, że z serialu niedługo zniknie postać Magdy Zwoleńskiej, w którą wcielała się aktorka. O tym, że przygoda z serialem Dwójki powoli się kończy, Honorata Witańska poinformowała fanów za pośrednictwem Facebooka.

Zobacz także

– Kochani! Wejście w Nowy Rok pragnę rozpocząć od podzielenia się z Wami poniższą decyzją. Nadszedł czas, abym pożegnała się z „Barwami Szczęścia". Czuję, że dałam temu Serialowi wszystko co mogłam i zdecydowałam pójść dalej. Chciałam zatem podziękować przede wszystkim Pani Ilonie Łepkowskiej, która 10 lat temu dała mi – świeżo upieczonej absolwentce PWST – szansę i obsadziła mnie w roli Magdy. Od niej wszystko się zaczęło i jestem za to niezmiernie wdzięczna – napisała aktorka na początku wpisu.

Honoratę Witańskę w „Barwach szczęścia" będziemy mogli oglądać jeszcze przed kilka miesięcy. Aktorka pojawi się także 2. sezonie serialu „Diagnoza".

RadioZET.pl/SI