Zamknij

Mikołaj Krawczyk odchodzi z „Barw szczęścia"

Redakcja
08.03.2018 11:16
Mikołaj Krawczyk
fot. Eastnews

Mikołaj Krawczyk pożegnał się z „Barwami szczęścia", w których przez trzy lata grał prawnika Oliwiera Jakubczyka. Po raz ostatni zobaczymy go w piątek 23 marca, w 1830. odcinku.

Barwy szczęścia. Mikołaj Krawczyk odchodzi z serialu

Jak udało się dowiedzieć serwisowi „Świat Seriali", Mikołaj Krawczyk pożegnał się z ekipą serialu „Barwy szczęścia". To oznacza, że zobaczymy już tylko kilka odcinków z udziałem Oliwiera Jakubczyka.

Portal „Świat Seriali" zdradził także, w jaki sposób scenarzyści zakończą wątek Jakubczyka. Okazuje się, że bohater popełni samobójstwo. Scenę tę widzowie zobaczą w 1830. odcinku serialu „Barwy szczęścia" w w piątek 23 marca o godzinie 20.10, tradycyjnie na antenie TVP2.

Zobacz także

– Moje życie się skończyło – powie Oliwier, gdy okaże się, że po wypadku, któremu niedawno uległ, lekarze musieli amputować mu nogę.

Zwoleńska nie będzie potrafiła poradzić sobie z emocjami po samobójstwie Oliwiera.

To na pewno złe wiadomości dla fanów Mikołaja Krawczyka. Aktora można jednak oglądać w kilku innych produkcjach – m.in. w serialu „Przyjaciółki", gdzie wciela się w Łukasza Grabowskiego, niewiernego męża sympatycznej Dorotki. Krawczyk pojawi się także w najnowszym sezonie „Pensjonatu nad rozlewiskiem" – gra tam Adama.

RadioZET.pl/SI