Zamknij

Barwy szczęścia. Jak umrze Marta?

Redakcja
17.10.2017 11:00
Barwy szczęścia. Jak umrze Marta?
fot. ons.pl

To już pewne - Kasia Zielińska pożegnała się z serialem „Barwy szczęścia". Co się stanie z jej bohaterką – Martą?

Jak informuje Świat Seriali, Marta utopi się nad rzeką w Małym Brzegu. Kobieta ześlizgnie się, wpadnie do lodowatej wody i ślad po niej zaginie. Ciało kobiety nie zostanie znalezione, co więcej, jasnowidz będzie mówił, że Marta przeżyła. Czy w ten sposób scenarzyści zostawiają Kasi Zielińskiej otwartą furtkę, gdyby aktorka zdecydowała się jednak wrócić do produkcji Dwójki? Czas pokaże. Na razie wiemy na pewno, że Zielińska znika z „Barw szczęścia".

Zobacz także

„Kochani! Nadszedł czas, żeby wszystkim wspaniałym widzom Barw Szczęścia powiedzieć KOCHAM WAS I DZIĘKUJĘ, ŻE PRZEZ TE 10 LAT BYLIŚCIE ZE MNĄ. W tym tygodniu zobaczycie moje ostatnie sceny. To był magiczny czas z Wami. Mam nadzieję, że będziecie mi towarzyszyć przy nowych wyzwaniach filmowych, serialowych i teatralnych. W Was cała moja siła. Dziękuję za każdy dzień przed telewizorem. Trochę tego było. To co? Czas na jakieś nowości? Obiecajcie, że będziecie ze mną?" – tak Kasia Zielińska pożegnała się z fanami na Facebooku.

Zobacz także

Warto przypomnieć, że Kasia Zielińska jest w ciąży. Niedługo na świat przyjdzie jej drugie dziecko. Nikogo nie powinno więc dziwić, że aktorka zdecydowała sobie zrobić przerwę od grania.

Zobacz także

RadioZET.pl/SI