Zamknij

„Batman: The Long Halloween” – zobacz zwiastun nowej mrocznej animacji

07.04.2021 16:07
Batman - kadr z filmu
fot. Warner Bros Pictures/Collection Christophel/East News

„Batman: The Long Halloween” to najnowszy film animowany z udziałem Batmana, bazujący na słynnej serii komiksów z 1996 roku. Właśnie dostaliśmy pierwszy zwiastun animacji. Kiedy premiera?

„Batman: The Long Halloween” to animowana adaptacja serii komiksów autorstwa Jepha Loeba, które ujrzały światło dzienne w 1996 roku. „Długie Halloween”, jak brzmi polski tytuł serii, przyglądało się historii tajemniczego przeciwnika Batmana, który atakował Gotham, mordując swoje ofiary, jedynie raz w miesiącu, z okazji różnorodnych świąt. 

Zobacz także

„Batman: The Long Halloween” – zwiastun

W sieci zadebiutował właśnie pierwszy pełnoprawny zwiastun filmu. Materiał prezentuje się następująco:

„Batman: The Long Halloween” – obsada i ekipa

Obsada głosowa filmu jest niezwykle imponująca. Reżyserowi Chrisowi Palmerowi udało uzbierać się wiele znanych i lubianych nazwisk Hollywood. Wśród nich znaleźli się tacy aktorzy, jak: Jensen Ackles („Supernatural”), ś.p. Naya Rivera („Glee”), Josh Duhammel („Transofmers”),  Billy Burke („Zmierzch”), Titus Welliver („Lost. Zagubeni”), czy Jack Quaid („The Boys”).

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Batman: The Long Halloween” – kiedy premiera?

Premiera pierwszej części dwuodcinkowej adaptacji serii, składającej się z trzynastu zeszytów, zaplanowana jest na lato tego roku. Co ciekawe – „part 1” dostało kategorie wiekową PG13, czyli dla dzieci od 13 roku życia. „Part 2”, które zobaczymy jesienią, otrzymało już kategorię R, czyli dla widzów dorosłych. Premiera najprawdopodobniej odbędzie się w serwisie HBO Max. W tym momencie nie wiadomo, czy i kiedy dokładnie animacja zawita także do Polski.

Czytaj także:  W "Spider-Man: Uniwersum 2" powróci kultowa postać z Waszego dzieciństwa. O kim mowa?

RadioZet.pl/ScreenRant