Zamknij

Beata Fido w serialu „Leśniczówka”

Redakcja
07.05.2018 09:04
Film Smoleńsk
fot. mat.prasowe

Do obsady serialu TVP „Leśniczówka” dołączyła Beata Fido znana z filmu „Smoleńsk”. W kogo się wcieli?

Beata Fido w serialu „Leśniczówka”

Kariera Beaty Fido nabiera tempa. Aktorka, która szerokiej publiczności znana jest w głównie z głównej roli w kontrowersyjnym „Smoleńsku” Antoniego Krauzego, dołączyła do obsady serialu „Leśniczówka”.

— Mam ogromną przyjemność, a nawet zaszczyt, być serialową córką Anny Seniuk, dla której mam wiele uznania — powiedziała aktorka w rozmowie z PAP Life.

Magda, tak jak mama, jest lekarką — wybrała jednak inną specjalizację: internę.

Kiedy zobaczymy Beatę Fido w serialu „Leśniczówka”? Odcinki z jej udziałem już po wakacjach.

Warto przypomnieć, że akcja serialu „Leśniczówka” rozgrywa się, co oczywiste, w tytułowej leśniczówce. Nowy serial TVP koncentruje się na tym, jak zmienia się życie głównych bohaterów (w tych rolach: Marek Bukowski i Jolanta Fraszyńska), którzy przeprowadzają się do lasu z miasta. Szybko okazuje się jednak, że wewnętrzny chaos niewiele ma wspólnego z miejscem zamieszkania. Rodzinne tajemnice, które widzowie będą odkrywać razem z bohaterami, nawiązują do historii naszego kraju.

W „Leśniczówce” grają m.in. Krzysztof Globisz, Anna Seniuk i Jolanta Fraszyńska, a także Marian Dziędziel, Henryk Talar, Paweł Deląg, Przemysław Bluszcz, Weronika Książkiewicz i Michał Czernecki. Teraz do obsady serialu dołączyła Beata Fido.

Beata Fido

RadioZET.pl/SI