Zamknij

Taniec z gwiazdami: Beata Tyszkiewicz nie wraca do programu. Kto ją zastąpi?

Redakcja
19.10.2017 12:07
Beata Tyszkiewicz taniec z gwiazdmai
fot. ons.pl

Władze telewizji Polsat podjęły decyzję o powrocie programu do wiosennej ramówki stacji. Trwają poszukiwania uczestników oraz rozmowy z jurorami. Okazuje się, że najpewniej zabraknie w tym gronie Beaty Tyszkiewicz. Kto zastąpi aktorkę?

Fani "Tańca z gwiazdami" mogą być zawiedzeni. Choć ich ulubiony program najpewniej pojawi się we wiosennej ramówce Polsatu, to jednak zabraknie w nim gwiazdy, która świeciła w nim od samego początku: Beaty Tyszkiewicz. Poza jednym sezonem programu, gwiazda występowała w każdym, więc widzowie z pewnością się do niej przyzwyczaili. Niestety, Tyszkiwicz, która w mijającym roku miała poważne problemy zdrowotne - m.in. przeszła zawał i kilka razy była hospitalizowana - potrzebuje odpoczynku. Choć ona sama do tej pory wypowiadała się o swoim stanie zdrowia w łagodny sposób i uspokajała wielbicieli, to jednak jej córka, Karolina Wajda, jest zdania, że mama nie powinna się przemęczać.

Jak poinformował magazyn "Rewia", Beata Tyszkiewicz najprawdopodobniej nie powróci jako jurorka "Tańca z gwiazdami". Po tym, jak w październiku znów miała problemy zdrowotne, Karolina Wajda przyznała, że lepiej być przezornym. "Mama słabo się poczuła, ale nie ma jakiejś groźnej sytuacji. W tym wieku tak się zdarza. Zważywszy na wcześniejsze kłopoty z sercem, dmuchamy na zimne" - mówiła.

Kto mógłby zastąpić Beatę Tyszkiewicz w "Tańcu z gwiazdami"? Być może powróci jeden z wcześniejszych jurorów. Póki co, nie padają żadne nazwiska.

RadioZET.pl/rewia/SA