Zamknij

„Belfer 2" już niedługo. Znamy datę premiery

Redakcja
24.08.2017 15:32
„Belfer 2" już niedługo. Znamy datę premiery
fot. ons.pl

„Belfer 2" już niedługo. Kolejna odsłona serialu od 22 października w każdą niedzielę o 21:30 w Canal+.

Nowa historia, szkoła i miasto. Sezon drugiego sezonu „Belfra" zbliża się wielkimi krokami. Co już wiadomo o jednej z najgłośniejszych telewizyjnych produkcji ostatnich lat?

Oczywiście, scenarzyści zrobili wszystko, by nie zdradzić zbyt wiele o drugim sezonie serialu. Wiemy jednie, że w obsadzie pojawią się: Dorota Landowska, Agnieszka Wosińska, Joanna Sydor, Marek Kasprzyk, Maciej Brzoska, Stefan Pawłowski i Arkadiusz Brykalski.

W główne role wcielają się Zofia Wichłacz, Michalina Łabacz, Eliza Rycembel i Szymon Piotr Warszawski i oczywiście Maciej Stuhr, który znów będzie musiał rozwiązać kryminalną zagadkę.

Za reżyserię odpowiada duet: Krzysztof Łukaszewicz („Karbala”, „Lincz”) oraz Maciej Bochniak („Disco Polo”). Scenariusz napisali Monika Powalisz, Jakub Żulczyk, Bartosz Ignaciuk oraz Wojciech Bockenheim.

Jak podały Wirtualne Media po pierwszym sezonie, „Belfer" okazał się największym sukcesem polskiego Canal+ od początków jego działalności na krajowym rynku filmowym. Premierowe odcinki na antenie Canal+ oglądało średnio 267 tys. widzów, a powtórki produkcji – pokazywane z godzinnym opóźnieniem – w Canal+ 1 śledziło dodatkowo 78 tys. osób. Finałowy odcinek obejrzało prawie pół miliona widzów.

RadioZET.pl/SI