Zamknij

Belfer 2. Jest już zwiastun serialu!

Redakcja
21.07.2017 09:00
Belfer 2. Jest już zwiastun serialu!
fot. YouTube

Canal+ wrzucił do sieci pierwszy zwiastun promujący drugi sezon „Belfra”, który jesienią trafi do telewizji. W teaserze występuje Maciej Stuhr, wcielający się w tytułową postać nauczyciela.

Drugi sezon „Belfra" już niedługo! Co się wydarzy? Wiadomo, że główny bohater Paweł Zawadzki (Maciej Stuhr) zostanie zmuszony do podjęcia pracy w jednym z prestiżowych liceów we Wrocławiu. W liceum – podobnie jak w pierwszym sezonie serialu – dojdzie do tragedii. Co stanie się tym razem? Na razie nie wiadomo.

Wiadomo za to, że obsada drugiego sezonu hitowego serialu będzie iście gwiazdorska. Na liście aktorów, są m.in: Dorota Landowska, Agnieszka Wosińska, Joanna Sydor, Marek Kasprzyk, Maciej Brzoska, Stanisław Pawłowski i Arkadiusz Brykalski.

W główne role wcielają się Zofia Wichłacz, Michalina Łabacz, Eliza Rycembel i Szymon Piotr Warszawski. Za reżyserię odpowiada duet: Krzysztof Łukaszewicz („Karbala”, „Lincz”) i Maciej Bochniak („Disco Polo”). Scenariusz to efekt prac Moniki Powalisz, Jakuba Żulczyka, Bartosza Ignaciuka i Wojciecha Bockenheima.