Zamknij

Będzie „Belfer 3"? Są pierwsze informacje

Redakcja
21.12.2017 21:42
Będzie „Belfer 3"? Są pierwsze informacje
fot. YouTube

Czy będzie trzeci sezon „Belfra"? Niejeden z fanów produkcji Canal+ zadaje sobie to pytanie.

Pierwszy i drugi sezon „Belfra" spotkały się z dużą sympatią krytyków i widzów, co wpłynęło na wysokie wyniki oglądalności. Nic więc dziwnego, że fani serialu zastanawiają się, czy dojdzie do kontynuacji produkcji – zwłaszcza że koniec 2. sezonu był idealną zapowiedzią do następnych przygód Pawła Zawadzkiego, nauczyciela, który rozwiązuje kryminalne zagadki wśród młodzieży.

Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, nie podjęto jeszcze decyzji na temat kontynuacji. – Analizujemy wyniki oglądalności drugiego sezonu „Belfra” i przyglądamy się dotychczasowej współpracy. Rozmawiamy z aktorami i twórcami, bo chcemy dowiedzieć się, jak oceniają współpracę. Badamy potencjał na realizację trzeciej odsłony „Belfra”, a decyzję w sprawie kontynuacji podejmiemy w pierwszym kwartale 2018 roku – tłumaczy portalowi Wirtualnemedia.pl Paulina Smaszcz-Kurzajewska, dyrektor ds. komunikacji platformy nc+.

Zobacz także

Według ustaleń portalu Wirtualnemedia.pl, Canal+ nie pracuje (przynajmniej na razie) nad trzecim sezonem serialu o Pawle Zawadzkim. Nie toczą się też żadne rozmowy na temat „Belfra 3” między nc+ a Jakubem Żulczykiem (scenarzystą „Belfra”) i Grupą TVN, która serial wyprodukowała.

RadioZET.pl/SI/Wirtualne Media