Zamknij

Ben Roberts nie żyje. Gwiazdor serialu "The Bill" miał 70 lat

09.06.2021 16:31
Ben Roberts nie żyje. Gwiazdor serialu "The Bill" miał 70 lat
fot. Shutterstock.com

Zmarł Ben Roberts, brytyjski aktor znany głównie z roli nadinspektora Dereka Conwaya w serialu telewizyjnym "The Bill". Co było przyczyną jego śmierci?

Brytyjskie media donoszą o śmierci Bena Robertsa. Aktor serialowy, filmowy i teatralny, który zasłynął rolą w serialu "The Bill", zmarł w poniedziałek 7 czerwca 2021 roku w wieku 70 lat. Smutne wieści przekazał jego agent, nie podając przyczyny zgonu.

Ben Roberts zmarł w wieku 70 lat

Bennett Roberts urodził się w lipcu 1950 roku. Karierę aktorską rozpoczął od występu w serialu telewizyjnym "A Woman's Place", gdzie zagrał u boku Ralpha Batesa. Później pojawił się w dramacie kryminalnym "The Professionals" i statystował w kultowym "Doctorze Who" w 1984 roku. 

Przełom w karierze Bena Robertsa nastąpił w 1987 roku, kiedy to otrzymał angaż do roli nadinspektora Dereka Conwaya w serialu telewizyjnym "The Bill". Wcielał się w tę postać przez 13 lat, dopóki nie opuścił produkcji w 2000 roku. W późniejszych latach grywał w rozmaitych filmach i serialach, a w jego filmografii znajdziemy takie tytuły jak: "Jane Eyre", "Odrobina chaosu" oraz duńska produkcja "Daniel" z 2019 roku, która była jego ostatnim występem aktorskim. 

RadioZET.pl/Mirror.co.uk