Zamknij

Benedict Cumberbatch zagra w filmie "Spider-Man 3". Doctor Strange zastąpi Iron Mana?

09.10.2020 16:04
Benedict Cumberbatch zagra w filmie "Spider-Man 3"
fot. AFP/EAST NEWS

Benedict Cumberbatch powróci jako Stephen Strange w 3. części "Spider-Mana". Jaka będzie jego rola? Czy Doctor Strange zastąpi Iron Mana w roli mentora głównego bohatera?

Benedict Cumberbatch powróci do roli Doctora Strange'a nie tylko w kontynuacji swoich solowych przygód. Według najnowszych doniesień brytyjski aktor pojawi się także w 3. części przygód Spider-Mana. Co to może oznaczać?

"Spider-Man 3" - w filmie zagra Benedict Cumberbatch 

Jak podaje The Hollywood Reporter, Benedict Cumberbatch zasilił szeregi obsady filmu "Spider-Man 3". Brytyjczyk ponownie wcieli się w postać Stephena Strange'a - superbohatera obdarzonego magiczną mocą. Oznaczać to może, że Strange zastąpi Iron Mana w roli mentora młodego Petera Parkera. Taki obrót spraw nie powinien nikogo dziwić, w końcu Stephen Strange i Tony Stark to postacie o bardzo podobnej osobowości. Jak duża ma być rola Cumberbatcha w nadchodzącym widowisku Marvela? Tego niestety nie wiemy.

Zobacz także

"Spider-Man 3" - kiedy premiera?

Zdjęcia do filmu "Spider-Man 3" mają ruszyć 16 października 2020 roku w Nowym Jorku. Początkowo premierę filmu planowano na 5 listopada 2021 roku, jednak została ona przesunięta na 17 grudnia. W roli głównej powróci Tom Holland.

Zobacz także